Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Éveket nyomtuk le együtt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éveket nyomtuk le együtt, megcsalt, haza költözött Magyarországra, mégsem haragszom rá?

Figyelt kérdés

Egerből indultunk el közösen, eléggé megszedtük magunkat, jó kapcsolat volt, jó szex, sok ajándék oda vissza(minden hónap forduló szigorúan megtartva), utazások, stb. Szabadság volt, azaz minimális féltékenység volt jelen, erős bizalom és kompromisszumra készen mind ketten egymás felé.

Végül elhagyott, összepakolt és vissza költözött Magyarországra, korreketen számolt el velem. Végül egy 40-45 éves ingatlanos mellett települt le, jött a levél mivel otthon nálunk van magyar címe (már nem), 1/2 tulajdonjoga lett egy pesti lakásban, így jöttem rá kivel él.

Nem haragszom rá, szólt időben(érzelmi bajok vannak, és nem igazán javítható), így könnyebb volt készülni rá.

Vállalkozását eladta itt kint egy osztrák hölgynek, majd az autóját is, lakást ami az én nevemen van kifizette a teljes havi részletet, 3nap múlva jöttek érte, monda ne nézzem inkább, így nem is segítettem de a fickója nem jött fel, csókkal távozott.

2 hétig még néha írt, aztán szó nélkül tilott.

Nekem is azóta már új párom van aki nagyon édes, csak jóval féltékenyebb típus, de nagyon okos és neki fontos a biztonságos kapcsolat, neki kell, hogy bizonyítva, legyen, hogy ő egy fix kapcsolatban van. A szexért oda van, gondolom mert új a kapcsolat, eléggé oda van érte, vele is sok a program, mivel intelligensebb könnyebb vele.

Az exem vízöntő az új párom bak én pedig halak.

Szóval semmi harag nincs benne, pedig nagyon szerettem, egyszerűen mint ha megsem történt volna, lehet az új párommal folytatom azt ami a régivel volt?

Eleinte sajnos sokszor montam az exem nevét neki, ott alszik mint az exem az ágyba. Érdekes, hogy ő feküdt oda magától, át vette a ritmusom, és úgy látom, hogy boldog, az elmondása szerint is.

Remélem mindent jól csinálok? Már nem hívom az exem néven, és figyelek, hogy ne vigyem ex helyekre pl olyan étterembe amiből az exem jutna az eszembe.


Mit gondoltok?


30 alatti férfi vagyok.



2023. jan. 11. 01:43
A kérdező szavazást indított:
Megcsalt az exed
Te is megcsaltad az exed
Mint ketten csalfák voltatok
Ez egy átlagos kapcsolat volt, véget ért
25 szavazat
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:

Az első válasz lehetőség csak az ő személyére szól, hogy a túlzott szabadság a tér, ezt használta ki.

A megcsalás elmélet, hisz a fickó aki jött érte nem tudható milyen kapcsolatban álltak épp akkor.

2023. jan. 11. 01:44
 2/21 FoxtrotLidérc ***** válasza:
92%
Én azt mondom, hogy átlagos kapcsolat volt - bár nekem kissé hiányos a történet. Egyben szinte biztos vagyok. Nem zártad te még ezt a dolgot le... :(((
2023. jan. 11. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

De miért nem érzek semmit? Nem hiányzik, oké első pár napban igen, de semmi, sem harag sem boldogság nincs. Ha az utcán látnám simán beszélgetnék vele, ha baja lenne segítenék.

Sokat segített nekem az évek alatt, én is neki. Mindig nyomtuk egymást előre, néha merészen és rizikósan is, ha bármi baja volt bárhol (hivatal stb) kimostam, ha nekem ő engem. Kisebb bére volt, mégis olyan dolgokat vett ami túlzó volt más barátok szerint.

Persze az éremnek két oldala van, olykor nagyon irányító lett, viharos, rafinált, számító.

2023. jan. 11. 01:50
 4/21 A kérdező kommentje:
Ennek 10 hónapja már azóta nincs az életemben már, új párom szeretem nagyon, fontos számomra. Ő 9 hónapja tart velem.
2023. jan. 11. 01:52
 5/21 FoxtrotLidérc ***** válasza:
77%
Nem tudom... Talán a megszokás. Vagy az emlékek. Hogy közösen építettetek fel valamit... Lehet, hogy a dinamikát hiányolod. Akárhogy is, ha az exed nevén szólítod az új barátnődet, akkor még valamelyest ragaszkodsz hozzá. Lehet nem olyan erősen, mint régebben. De a szál még nem szakadt el.
2023. jan. 11. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Gondoltam arra is, hogy mivel a fogyasztói társadalom kellős közepébe született bele a generációm, félúton a 30-hoz.

Az emberi kapcsolatok mint a termékek? Van amíg van, szeretem, aztán új modell? Vagy csak túl gondolom.

2023. jan. 11. 02:03
 7/21 A kérdező kommentje:
Azaz a ragaszkodás és a megjavítás elengedése mint a ruhák esetében, sok elérhető, magas a konkurencia száma, romlik a minőség.
2023. jan. 11. 02:04
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem koztetek nem egy szerelem volt, hanem egyfajta szovetseg, baratsag, verszerzodes, ilyesmi. Ennek vege lett, lezarult, emlekek maradtak utana. Az uj partnerrel idovel az uj elmenyek majd felulirjak ezeket az asszociaciokat, amik most frissek. Legyel tudatosabb, amikor beszelgettek, ez a masik neven szolitas extra gaz, bantod vele. Te is befordulnal, ha Belukanak szolitana alkalmankent.
2023. jan. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 FoxtrotLidérc ***** válasza:
91%
Ha valahol megjelenik a konkurencia, akkor az már nem rólatok szól. Ha egy impulzus-orientált valaki lekopik, még szívességet is tesz. :))) Értem miről beszélsz. De szerencsére a generációdban is láttam nagyon ragaszkodó lányokat. :)))
2023. jan. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Zárd le a múltat, örülj, hogy volt, 8-as jót mond, ez egy nagy szövetség volt, most új felvonás következik az életedben.
2023. jan. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!