Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nők! Mit tennétek ha kiderülne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mit tennétek ha kiderülne, hogy az új párotok, akiről azt hittétek, hogy egy gazdag csád, valójában egy szegény incel és nem is úgy hívják, ahogy bemutatkozott?

Figyelt kérdés

2023. jan. 13. 22:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Az incel attól incel, hogy nem tud ismerkedni. Nem?
2023. jan. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
24%
#1 Nem minden esetben.
2023. jan. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
46%
5 levélváltásból levágom, hogy kamuzol
2023. jan. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
60%

Kidobnám, a lába sem érné a földet. Nem tudnék bízni olyanban, aki hazudik, nem bírom az ilyen szintű önbizalomhiányt és torz világképet.


Összejönnék szegénnyel is, de olyan pár nem kell aki gazdagnak hazudja magát. Persze olyan sem, aki gazdag, de szegénynek hazudja magát.

2023. jan. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
23%

Irigyellek titeket, hogy kiírtok bármit, ami eszetekbe jut. Sose merészeltem volna női kérdést kiírni, hogy kapjak rá 10-20 privátot.


Mármint ezt nem erre a kérdésre értem, csak most esik le, hogy mekkora barom voltam eddig.

2023. jan. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
#4: Azt gondoltam. Igazából arra lettem volna kíváncsi, hogy küldesz-e rá verőembereket vagy nem.
2023. jan. 13. 22:59
 7/14 anonim ***** válasza:
82%

Egy incelnek hogy van párja?


Aki akkorát hazudik, hogy még a neve sem valódi, azzal ott tűnik el minden bizalom örökre. Nem kell messzire menni, tele az internet olyan emberekről szóló hírekkel akik párkapcsolatot színlelve fosztanak ki nőket. Erre megjelenik egy csávó akivel már járok és kiderül, hogy álnevet használ?

instant offolás és tiltás.


Nettó 200ezer fölött nem téma a pénz. Ennyiből szűkösen de meg lehet élni, max összedobjuk amink van. De ehhez kell a bizalom, márpedig aki egyszer egy teljes személyiséget hazudott magáról, az többé nem érdemel bizalmat.

2023. jan. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
31%
Ó, le merem fogadni a kérdést feltevő sem először vezet meg másokat.
2023. jan. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
36%
Aki ilyen kategóriákba sorolja magát, teljesen mindegy melyikbe, az mindenhogy fogyatékos. Ilyenekkel meg nem kezdek.
2023. jan. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
51%
Amúgy nem is annyira irreális a kérdés felvetése. Most eszembe jutott erről az equal dating marketes csávó, akit radikális incelként a valóságban Momentumos feministának hisznek, mert annak adja ki magát. :D
2023. jan. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!