Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért viselkedik így, mikor ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így, mikor ő szakított?

Figyelt kérdés
3 hete szakított velem (24F) a párom (24N) 4 éves kapcsolat, elhidegülés miatt. Mondta, hogy maradhatnánk barátok, de mondtam neki, hogy nem megy. Iszonyatosan fájt próbáltam minél előbb megszakítani minden vele kapcsolatos dolgot (visszavittem minden tőle kapott ajándékot stb.., letiltottam-utána feloldottam rövidesen). Erre ő van felháborodva, hogy nagyon kedves vagyok, hogy vissza vittem mindent, meg letiltottam, nem mellesleg nézi az összes storymat az elsők között, meg hogy én nem szeretnék emlékezni a közös időkre.. Ennyire nem érezhet már semmit? Hogy nekem ezek a dolgok még fájnak?

2023. febr. 24. 08:07
 1/9 anonim ***** válasza:
4%
Lehet, hogy érez valamit, de főleg az egó beszél belőle.
2023. febr. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%
Mondjuk szerintem nagyon kicsinyes visszaadni az ajándékokat. Nekem eszembe nem jutna, mert mégis együtt voltunk, szeretetből kaptam tőle ezeket, akkor már inkább elteszem egy dobozba és megőrzöm vagy elajandekozom.
2023. febr. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát visszagondolva így, ahogy velem viselkedett az utóbbi időkben egyáltalán nem akarom őket őrizgetni, viszont kidobni sem akartam őket. Eléggé mérgező kapcsolat volt, legjobb lenne elfelejteni őt teljesen, csak még nagyon friss és sokszor annak a peremén állok, hogy írjak neki..
2023. febr. 24. 08:43
 4/9 anonim ***** válasza:
73%

Sose láttam értelmét vissza adni az ajándékokat. Ha kapsz egy turmix gépet vagy mosógépet azt is vissza adod? 😂😂 gyerekes dolognak gondolom. Sose adtam vissza semmit mert az az enyém én kaptam. Használom őket legyen az ékszer vagy bármi. Ha meg nem akarsz emlékezni rá akkor add el.

A viselkedése meg kit érdekel? Eleve nem értem mi a francnak vetted vissza a tiltást. Ha nem akarsz vele beszélni akkor tiltsd le ha nézi a történeted akkor nézi meg azt mondd amit akar nem értem minek foglalkozol vele? Egyébként meg ha elhidegülés miatt szakított szerinted akkor most mit érez? Semmit 😑

2023. febr. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

"Eléggé mérgező kapcsolat volt, legjobb lenne elfelejteni őt teljesen, csak még nagyon friss és sokszor annak a peremén állok, hogy írjak neki.."

Ezért kell letiltani véglegesen. Ha írnál és újrakezdenétek, szerinted mi változna? 1-2 hét menne a bájolgás, aztán megint ugyanúgy vissza a régibe. Ne írj, te is tudod, hogy felesleges.

Ha rád jön, hogy írnál, mindig jusson eszedbe, hogy mérgező volt a kapcsolat. Oda vágysz vissza? Dehogy akarod te azt. Csak a megszokás húz vissza, ne hagyd, hogy az agyad becsapjon.

Le kell tiltani, hogy ne nézze a storyd. Foglald el magad, koncentrálj magadra.

2023. febr. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Úgy érzem jelenleg, hogy jó lenne átbeszélni a dolgokat letisztázni, de ő úgysem vágyik vissza a kapcsolatba gondolom és már én sem ami azt illeti, szóval nem lenne talán baj belőle. Voltak hibáim amiket már egyre tisztábban látok és voltak neki is, kár lenne haragban elválni.
2023. febr. 24. 20:47
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt írtad, mérgező kapcsolat volt. Nyilván bántja őt, sérti az egóját, hogy letiltottad, meg szabadulni akarsz tőle, mert az jó dolog, ha valakit érdekel... Meg biztos most meg van zavarodva, hogy hoppá, egyedül van, most mit kezdjen magával. Ne beszélj vele, tiltsd le, kezdj új életet. Gondolj arra, hogy nem ment, és most arra kell fókuszálnod, hogy te jobban legyél.
2023. márc. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 NTBS ***** válasza:
Zavarja, hogy tovább léptél. Ne tarts vele kapcsolatot. Felesleges.
2023. márc. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az 1 hónapos sétakúra megtette a hatását, átgondoltam a dolgokat és nem vágyom vissza a kapcsolatba egy kicsit sem. De nekem pár dolog még büdös kicsit a szakítással kapcsolatban. Így beszélni fogok vele a közeljövőben.
2023. márc. 6. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!