Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan kezeljem a szakitast,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem a szakitast, hogyan tudjam elengedni az embereket eletem soran?

Figyelt kérdés

Ne haragudjatok, ha rosszul fogalmaztam.

26eves vagyok, 2kapcsolatom volt eddig.

19 evesen egy 5 eves es ezt kovetoen a jelenlegi.

Az elso kapcsolatomban sok mindent eltem meg, tapasztalatlan voltam, tudatlan es nagyon szerelmes.

Amit lehetett azt elszenvedtem, 5 ev utan koltoztem el amit meg azota sem bocsajtottam meg magamnak, hogy ennyire nem becsultem magam.

Sajnos a jelenlegi parkapcsolatom ugy tunik menthetetlen, pocsekul erzem magam, bar mas lenne minden.

Nem tudtam megvalni az elso paromtol sem, de amikor vegre megtettem akkor megfogadtam tobbe nem hagyom hogy elhatalmasodjon ezt a fugges, ragaszkodas bennem.

Sajnos megint ez van. Annyira nehez kulon valni a masiktol. Annyira faj hogy igy alakult.

Hogyan fogadjam el hogy vege a kapcsolatnak, es nincs tovabb?

Sajnos a paromon azt latom hogy nem akar megoldani semmit, nem is gyoz meg masrol.

Hogyan kezeljem ezt ugy hogy be fajjon?

Annyira rossz hogy megint ez van…en olyan gyenge vsgyok ezen a teren, ha el kell engednem valakit az nagyon faj….foleg hogy nagyon szerettem…egyedul olyan uresnek erzem magam, es nem valskit szerettem hanem ot😔

Mit tegyek, hogy megertessem az eszemmel es a szivemmel egyarant hogy emberek jonnek-mennek az eletunkben es sosem orok semmi?

Sajnos olyan tipus vagyok hogy kepes lennek az eletem leirni egy emberrel.

Ne haragudjatok ha sirankozok, vagy hosszura sikeresett de ket napja nagyon pocsekul erzem magam.koszonom ha elolvastad.

26L



2023. márc. 13. 01:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Igazából én nem úgy fognám meg a dolgot , hogy az emberek jönnek mennek.ez pont , hogy nem egy stabil állapot.

Viszont van valaki aki mindig ott lesz veled. Az pedig te vagy. Barátkozz meg azzal akiben a szíved dobog és sosem leszel annyira elveszve.


Amúgy sajnálom biztos fájdalmas amit megéltél.

2023. márc. 13. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azt én se értem h nagyanyáink akikhez ferjhez mentek 19 évesen hogy maradtak együtt örökre, a mai világban meg 2-3 évente mással kell lenni, mert könnek mennek a pasik.

En is az vagyok ha rajtam mulna ma is az elsovel lennék még mindig. Vagy a 2.-al es ig tovább.

Mindig csak azert van más barátom mert leléptek.

2023. márc. 13. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tyű de ismerős az a rész, hogy rettegsz attól, hogy megint kiadd az irányítást a kezeid közül és úgymond függj. Nálam is volt egy ilyen kapcsolat, ahol azt tehetett, amit akart kb. annyira szerelmes voltam. Ez átcsapott egy kötődéstől való félelemmé, ami meg most abbam akadályoz, hogy komolyabban beleéljem magam bármibe is. Vagy 4 férfit törtem emiatt össze már.

Én szakembert javasolok neked is, aki segít végigvinni a szakítást meg a traumafeldolgozást. Én is járok, hogy jobb legyen minden.

34N

2023. márc. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!