Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy lehet túlélni a szakítást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet túlélni a szakítást hetero kapcsolatban?

Figyelt kérdés

8 éves hetero kapcsolatban jöttem rá, hogy leszbikus vagyok.

Ezen kívül nincs problémám a párommal, de így nem működőképes.

Nagyon nehéz meglépni a szakítást. Eljegyzett 1,5 éve, már az esküvő dátumán gondolkoztunk, mikor jött ez a dolog. Ő bízik benne, hogy átmeneti és együtt lehetünk még.

Aki volt ilyen helyzetben, légyszi írjon, nagyon nehéz lelkileg.


2023. jún. 21. 23:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%

Ez baromság.

ha 8 évig éltél heteró kapcsolatban akkor nem vagy leszbikus. Akkor te szereted a férfiakat csak most kitaláltad, hogy szereted a nőket is.

Ha nem akarsz tovább a vőlegényeddel lenni kapcsolatban akkor ne legyél, de ne találj ki olyan hülyeséget, hogy "rájöttem leszbikus vagyok" mert ez csak a filmekben van így.

2023. jún. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem csak a filmekben van így. Mindig is tudtam, régen volt is kapcsolatom nővel, de akkor még nem volt ennyire elfogadott a melegség, ezért erőltettem a hetero kapcsolatot. Nagyon konzervatív közegben nevelkedtem.
2023. jún. 21. 23:41
 3/12 anonim ***** válasza:
79%

Ha leszbikus vagy, még is hogy bírták ki egy férfi melett 8 évet. Gondolom nem vsak filmet néztetek és társasoztatok.

Nem lehet higy bi vagy?

Es ennyi ido kapcsolat utan el kezdett érdekelni a masik nem?

Ami egyepkent normalis lenne ennyi ido utan. Csak nem értem az egészet. Hogy hogyan, 8 év, egy férfi, eljegyzés. Kicsit ködös a szitu

2023. jún. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
58%

#3 Ez akkor sem így működik.

A leszbikus nem tud férfival kapcsolatban élni mert nem akar férfivel szexuális kapcsolatot. A testvérem meleg. Soha nem is akart nővel kapcsolatot mert nem vonzották a nők. ha lett volna barátnője valaha is akkor már nem meleg lenne hanem biszex. Ahogy te is vagy.

Ez azt jelenti, hogy a szexualitást meg tudod élni egy nővel IS. De ettől nem leszel leszbikus, mert férfival IS évezettel élted meg a szexualitást és egy férfival éltél együtt szerelemben.

Olyan nincsen, hogy ezt zárójelbe teszed mintha soha nem lett volna.

Továbbra is azt mondom ha nem akarsz a vőlegényeddel lenni, akkor ne legyél! Csak ne találj ki baromságot, hogy ezt megmagyarázd! Korábban szeretted, azt hitted vele akarod leélni az életedet, lesz közös jövőtök - de most már nem így érzel. Ez van, ez sajnos gyakran előfordul.

A "melegség" meg pár évvel ezelőtt is elfogadott volt, e egy másik buta kifogás. 2009 óta létezik a melegházasság is Magyarországon, scak az a neve hogy bejegyzett élettársi kapcsolat.

Ha 14 éve már a törvény előtt is minden jogot megkaphattak a homoszexuális párok amit a heteró házaspárok, akkor nem mondhatsz olyat, hogy a melegség nem volt elfogadott.

Most van egy divat, mindenki kitalálja hogy ő aztán tuti nem heteró, mert ciki, nem haladó, ezért most te is kitalálod, hogy leszbikus vagy.

Nem vagy az. Ilyen heteró kapcsolattal a múltatdban nem lehetsz az. Innentől már a te döntésed biszexuálisként, hogy heteró vagy homoszexuális kapcsolatban fogsz élni.

Ha nem is ezzel a férfival, de csak rajtad múlik hogy egy másikkal élj ezután is és ne egy nővel.

2023. jún. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Sosem élveztem a szexet férfival és orgazmusom se volt soha, azt hittem aszexuális vagyok.

Nő mellett úgy érzem minden helyére kerül és működik.

Körülöttem sosem volt elfogadott a melegség, a családom kifejezetten homofób.

2023. jún. 22. 00:18
 6/12 anonim ***** válasza:
29%

#6 "Körülöttem sosem volt elfogadott a melegség, a családom kifejezetten homofób."

Persze. És ezt onnan tudod hogy?

Mindig ez a szöveg, hogy mert a scaládom iylen meg olyan, aztán a valóság meg teljesen más.

megint mondom, a testvérem meleg. Ő sem hitte hogy a családja nem fogja megérteni és totál meg volt döbbenve mikor a homofóbnak gondolt apja, meg a rettentően homofóbnak gondolt testvére - ez lenné én - szemrebbenés nélkül vette tudomásul, hogy a barátjával jön és szeretettel is fogadták ezt a barátot. mert a valóságban sem én, sem apám nem vagyunk homofóbok. Csak nem örülünk annak, hogy a testvérem nem heteroszexuális, de ez van, ettől még ugyanúgy szeretjük és örülünk ha megtalálta a maga boldogságát.

2023. jún. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Onnan veszem, hogy keresztények, és mióta coming outoltam nekik, szóba sem állnak velem. Ez volt 1 éve.
2023. jún. 22. 00:59
 8/12 anonim ***** válasza:
42%

Szóval eddig hazudtál a másik történetedről, most higgyem el, hogy ebben nem hazudtál?

Ugyanis ha most akarsz túlélni egy még meg se történt szakítást a vőlegényeddel, akkor nem volt neked semmiféle "coming out" a szüleidnél.

legalább arra figyelj már oda hogy 2 mondattal feljebb mit hazudsz,, mert így nagyon ciki lebukni!

2023. jún. 22. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
34%

6: Neeem. Eszedbe nem jutott volna úgy rámosolyogni egy férfira, nemhogy megérinteni.

A heterók nem akarják!!!

2023. jún. 22. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
40%

Heteroként a belem is kihanynám ha csak egyszer is le kéne feküdnöm egy azonos neművel. Akkor te hogy bírtad 8 évig? Inkább bi vagy, es unod a vőlegényed.

Nem vagyok ennek híve, de pont a ti esetetekben nem lenne jó ha bevonnátok egy leszbi lányt?

Mert ahhoz hogy 8 évig együtt legyél valakivel, ahhoz több kell mint a szex, bizonyara egyéb téren jól kijöttök.

Egy biztos, most még semmikepp ne menj hozzá! Mert lehet igazad van, es egy nő lesz vegül életed párja.

2023. jún. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!