Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért ilyen nehéz túllépni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz túllépni valakin?

Figyelt kérdés

Májusban szakított velem az exem, se veled, se nélküled kapcsolat volt. Azóta le vagyok neki tiltva Messengeren, nem beszélünk, nem is találkoztunk. Töröltem őt az ismerőseim közül, mondván ha ő tiltogat (nem kíváncsi rám), akkor ne is lássa, mi van velem. Azóta ezt bánom... 🫤

Nem tudom őt kiverni a fejemből azóta sem, folyamatosan abban reménykedem, hogy fel fog keresni. Bízom abban, hogy lehet még esélyünk.

Mikor lesz ez jobb? Most élét elkeserítőnek élem meg ezt az egészet...



2023. júl. 26. 19:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Se veled, se nélküled. Megszoktad, hogy a szakítás után kibékülés jön, és várod a megszokott rendszert. Csak most nincs mit.

Hagyd a pichába, első szakítás után kár volt kibékülni.

2023. júl. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%

Nincs más, akivel ölelkezhetnél, szexelhetnél, filmezhetnél...stb?

Velem is most szakított a barátnőm és nem tudom feldolgozni, talán pont ezek miatt, mert nekem nincs társaságom rajta kívül, ő viszont folyamatosan emberek között van, rengeteg férfi van a baráti társaságában, akik közül valaki próbálkozik is nála... :(

2023. júl. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%

Ez van srácok, ha vége van akkor a csaj már talált is vkit.


Engem is ki dobott és azonnal össze jött egy másik faszival.


Ezeket a csajokat tiltani kell és kész, mert ha jobban belegondolunk nem jelentettünk nekik annyit, hogy velünk maradjanak, kár utánuk sírni, mivel ők sem teszik.

2023. júl. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
#3 ez nem igaz, ne általánosíts, amúgysem bíztató a többieknek sem. ez nem igaz, hangsúlyozom. egyáltalán nem biztos hogy talált más palit, sőt ismerek sok olyan lányt aki nem is tud keresni szakítás után jó sokáig
2023. júl. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én meg nem ismertem még olyan nőt, akinek keresni kellett bármikor is, mivel a férfiak hódítanak maguktól.
2023. júl. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%

Másfél év után két hónappal már mással jött össze a volt nőm,úgyhogy de, nyugodtan legyél, hogy elég sok ilyen van aki azonnal keres is másikat, éppen mert szart se jelentettél neki, vagy éppen mert kapcsolatfüggő színésznő, teljesen mindegy az oka, lényeg hogy totálisan egészségtelen egy viszonylag hosszú kapcsolat után egyből mással összejönni, de ilyen ez a világ.

Természetesen biztos vannak olyan lányok akiknek nem ez az első szakítás utáni első pár hónapban, na őket sorolom a normális nők közé, de ez sajnos nem gyakori.

2023. júl. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Valami okkal szakított biztos.

De te csak arra vársz hogy ő keressen. Lehet hogy emiatt a passzív hozzáállás miatt lett vége pont.

2023. júl. 28. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
6 Mintha ilyen pasikról még nem is hallottál volna vagy csak nem akarod meghallani észrevenni hogy a nőket szidhasd. Szép kis életcél.
2023. júl. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Itt én vagyok a nő. Biztos vagyok benne, hogy nem került más képbe, mert az egyik szakításunk után azért is jöttünk újra össze, mert magányos volt (így utólag átgondolva már akkor sem kellett volna csak emiatt).


7-es, nagyon sokat mentem utána. Így, hogy letiltott, egyértelművé tette, hogy nem akarja, hogy keressem.

2023. júl. 28. 11:43
 10/10 anonim ***** válasza:

"Így, hogy letiltott, egyértelművé tette, hogy nem akarja, hogy keressem."


Vagy csak behisztizett. Ne tudd meg hányan csinálják hogy hetente tiltogatják oldogatják egymást, sőt van hogy naponta.

2023. júl. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!