Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után hiányzom neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után hiányzom neki?

Figyelt kérdés
Az exem 3 hete szakított velem, viszont tegnap kaptam egy screenshotot amint azt írja valakinek hogy rettenetesen hiányzom neki. Azt is írta, hogy eddig nem gondolt rám, nonstop máson jár az agya, bár ezt nem tudom másik srácra érti e vagy úgy a mindennapokra...? Mert ha egy másik srácon járt eddig az esze 0-24 akkor fix nem állok szóba vele. Ha ti a helyébe lennétek mit gondolnátok?
2023. aug. 3. 14:39
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
25/F
2023. aug. 3. 14:39
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
3 hete szakított és pont. Mit érdekel az téged hogy kin jár az agya? Keressél már egy normális csajt.
2023. aug. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
rajta vagyok! csak még korai nekem picit, de ismerkedem
2023. aug. 3. 14:43
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is hiányzott olyan, akit Én hagytam ott...ez ilyen. De már vége, nem a Te gondod.
2023. aug. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Normális, ha hiányzol neki, az is, ha ő hiányzik neked. Olyan nincs, hogy egyből megszűnnek az érzelmek, még annál sem, aki szakított. Ettől még valid a szakítás és az ok is, ami miatt szakítottatok. Ne ismerkedj 3 hét szakítás után, még túl korai. Ki kell ezt először szenvedni magadból. Majd ha már jól vagy és nem rajta jár az agyad, akkor kezdj ismerkedni.
2023. aug. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Könnyebb lenne túllépni természetesen ha nem más srácon gondolkodna 0-24, de ezt úgysem tudom kideríteni, hogy mire értette. Persze simán lehet, hogy a mindennapokra
2023. aug. 3. 15:09
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
de honnan van neked ez a screenshot? Ő küldte? Vagy valami ismerős?
2023. aug. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
közös ismerős, igen. úgy gondolta, érdekelhet, de mondtam neki hogy ne is beszéljünk inkább erről az egészről többet. ha szeretne valamit a lány majd ír nekem személyesen
2023. aug. 3. 15:12
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg a jóakaró ismerősnek, hogy ne küldözgessen ilyeneket. Csak a saját dolgodat nehezíted meg vele.
2023. aug. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
így van, időben realizáltam ezt én is, és ebben maradtunk hogy nem kérek többet
2023. aug. 3. 15:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!