Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás szülinapja előtt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás szülinapja előtt?

Figyelt kérdés

Tudom nincs rá jó időpont. De át kell gondolni kettőnk kapcsolatát. Nincs kizárva h vége lesz es költözni kell neki akkor stb., viszont kb 1hét múlva szülinapja és úgy van megyünk szüleihez emiatt.


Lehet h jobb lenne utána dönteni?


2023. aug. 4. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez már sehogysem jó. Exem ugyanezt csinálta, eljátszotta hogy minden fasza szülinapomkor majd 3 napra rá benyögte hogy csá. Ha eddig nem tetted meg jóval szülinapja előtt, már sehogysem jössz ki jól belőle. Amúgy az "át kell gondolnunk kettőnk kapcsolatát" az nem egyenlő szakítással, tehát most nem értem melyiket szeretnéd.
2023. aug. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%

Nekunk minden spontan volt. Azulinapom korül.is ment a se veled se nelkuledezés.

Szulinapomkor elvitt ajandekot venni aztán bekattant es elkezdett üvöltözni kitett egy pusztában otthagyott visszajott.


Igazabol nalunk mindig teljesen mindegy volt az épp milyen nap van. Karacsony vagy unnepek vagy hétköznap egyrement az összes.

2023. aug. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%

*Ja az ő szulinapja is jo volt, en meg akkor dobàltam ki neki az ablakon a cuccait, de elotte meg minden rendben volt szoval ajándékatadàsnàl pont nem voltunk összeveszve.

Aztàn meg mondta, hogy őrizgeti amit kapott tölem. Én meg nem értettem csak egy dobozos sört kapott matricákkal. De neki az meghato :) ♡

2023. aug. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jav Felmatricázva
2023. aug. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!