Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mikor fog már elmúlni ez az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor fog már elmúlni ez az érzés?

Figyelt kérdés
Szakítás után vagyok lassan 2 évvel... de még mindig nem sikerült túl tennem magam a dolgokon. Sokszor szomorkodom miatta, felmerül bennem a kérdés vajon eszébe jutok-e még. Nekem ő sokat jelentett, teljes szívemből szerettem őt de ő már a szakítás előtt sem ezért muszáj volt véget vetnem a kapcsolatunknak. Félreértés ne essék, ha lenne rá lehetőség már nem kezdeném újra vele hiszen szörnyűségeket tett velem. De pont ezért fáj ennyire, hogy hogyan tehette ezt. Mint egy traumaként hordozom magammal ezt az egészet és nem tudom elfelejteni. Még mindig hatással van az életemre, a mindennapjaimra. Én szeretném a legjobban elfelejteni de sajnos a múltat nem lehet csak úgy kitörölni... de bárcsak lehetne. A környezetemben már mindenkinek elege van belőlem, főleg a szüleimnek. Azt mondják egy normális, egészséges embernek már réges régen túl kellet volna tennie magát ezen, valamint hogy a rosszat a legkönnyebb elfelejteni. De én erre nem vagyok képes. Ha valaki felhozza őt, belefacsarodik a szívem, előjönnek a rossz emlékek, de van hogy jók is és akkor még rosszabb. Mindig csak várom hogy eljöjjön az a pont amikor már semlegessé válik számomra de sosem jön el. Ő már egy ideje boldog párkapcsolatban él, ezt is amikor megtudtam padlóra kerültem. Én még mindig nem találtam senkit pedig borzasztóan próbálkozok és ez is nagyon zavar. Olyan ez mint valami hülye verseny... nem is értem ő miért érdemli meg az élettől hogy boldog legyen az új barátnőjével, azok után amiket velem tett. Ilyenkor magamban keresem a hibát hogy vajon akkor én voltam a rossz fél és mindennek az elrontója a kapcsolatunkban? De hiszen én mindig csak segítettem és támogattam őt. Miért érdemlem ezt? Miért mindig az szenved egy szakítás után aki jobban szeret? :( Hogyan felejtsem el őt végre?

2023. aug. 5. 07:21
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Nem akarod eléggé.
2023. aug. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És hogyan akarjam jobban?
2023. aug. 5. 08:11
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia kedves kérdező!

Építő jellegű véleményt nem tudok adni, de ha az segít, én is voltam és vagyok ilyen érzésekkel teli szituációban. Nekem egy 3 éves kapcsolatom után ment teljesen szét 5 hónapja és nehezen tudom elfogadni, túltenni magam. Én is olyat érzek mint te. Én hiszek az időben, hogy idővel jobb lesz, az első kapcsolatom fél évig tartott és azt 4 év volt feldolgoznom, mire ha rágondoltam, már nem éreztem semmi fájdalmat. Aztán barátok lettünk utána és még most is jóban vagyunk. Én is nagyon sok energiát időt fektettem a kapcsolatunkba és mindig azt érzem, hogy aki a legtöbbet tesz bele, neki a leghosszabb elfogadni a szakítást és úgy tőllépni a dolgokon.

Minden szépet és jót kívánok!

2023. aug. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mekkora bullshit 1-es, takarodjál már
2023. aug. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tereld el a figyelmed!


Légy jó magadhoz! Egyél,igyál finomat,a barátaiddal menj el moziba,sétálni,kirándulni! Olvass egy jó könyvet,kezd valami új hobbiba.Tanulj nyelvet,ha eljársz nyelviskolába ott pl. megismerhetsz új embereket.De a neten is vannak jó kis anyagok,ott is beléphetsz a csoportba és beszélgethetsz.

Ha lehet sétálj sokat,amennyit csak lehet,egy lépésszámláló tök jó a telefonra,azzal kitűzhetsz egy napi célt magadnak.Akár a sport,tánc is jó időtőltés lehet.Egy életmódváltás is jó elfoglaltság,nem csak fogyás miatt lehet belekezdeni,ha egészségesebben táplálkozol a közérzeted is jobb lesz.

Szedj vitaminokat,D vitamin és magnézium nagyon jó,mellé még a vas.

Ha van bizalmas barátnőd vagy családtagod,akkor kérd meg,hogy segitsen, beszélgess vele sokat az érzéseidről,gondolataidról,jó lesz kibeszélni magadból.De vezethetsz egy naplót is,oda leírhatod minden gondolatod.


Tudom,hogy nagyon nehéz ha az ember nagyon mélyre süllyedt,de muszáj talpra állni valahogy.Apró lépesekben haladj,ne kapkodj,ne siess,adj időt magadnak!


Ha úgy érzed nem megy,akkor érdemes lenne szakember segítségét kérned,keress fel egy pszichológust.


Sok sikert és kitartást kívánok kedves kérdező!

2023. aug. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nehéz erre válaszolni de aki igazán szerete a párját annak nehéz még akkor is ha a volt párja hagyta el.

Én is hasonlóképpen jártam több mint két éve hagyott el az ex feleségem egy másik pasiért.

Most már kicsit könnyebb de nehéz 28 együtt töltött évet elfelejteni.

Ő könnyen túltette magát azon,hogy elhagyott bennünket mert nem csak engem hagyott el hanem a gyerekeit is.

Amióta elment egyszer találkoztak és csak néha írnak egy másnak ők még talán jobban haragszanak rá mint én.

Jövőre lesz a fiam esküvője és talán hamarosan lesz unokám is.

Két fiam és egy lányom van,és a lányom és a párja szeretnének gyereket.

Nekem a gyerekek segítenek mindig számíthatok rájuk.

Én úgy terveztem,hogy együtt öregszünk meg a gyerekeink és az unokáink körében.

De ő nem így gondolta csak azt nem értem hogyan tud a gyerekei nélkül élni pedig mindig is szerette a gyerekeit.

2023. aug. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4 az a bullshit, hogy nem bír túllenni valakin.
2023. aug. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!