Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van esély az újrakezdésre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély az újrakezdésre?

Figyelt kérdés

Párommal 2 éve vagyunk együtt, előtte nagyon sokáig barátok voltunk. Fél éve minden osszeveszesnel szakít, én meg csak könyörgöm neki hogy ne. Azt mondja én nem változtatok és ő boldogtalan. Pedig engem ő bánt, ot pedig zavarja, hogy mindig “hisztizek”.

5 napja nem beszéltünk, nem keresett semmilyen formában sem. Holnap találkozunk, én irtam neki egy hosszú levelet de nem tudom mit várjak tőle. Utoljára könyörgöm neki hogy ne szakítson velem. Kivel volt már ilyen?


2023. aug. 5. 19:47
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nem gondolom, hogy kiöltem volna belőle bármit is, csak a sok vita elvette a fejét. De képes vagyok a változásra, és tudom hogy boldoggá tenném, ha engedné. Megvárom a holnapi napot, hátha megérti hogy boldoggá akarom tenni és nem boldogtalanná.
2023. aug. 5. 21:01
 12/18 anonim ***** válasza:
62%

Te nagyon értetlen vagy.


Boldogtalan melletted! Mit nem lehet ezen megérteni?


"Azt mondja én nem változtatok és ő boldogtalan"


Te ugyanúgy féltékeny leszel mint eddig voltál, jön a vita és megint kirúg.


Hogy lehet valaki ennyire rabja valakinek? :O


Ami a legrosszabb az egészben, hogy ő már szakított veled sokadik alkalommal, adott neked eléggé sok esélyt, hogy változtass és mégse tetted meg!


Annyit csalódott benned, hogy már régóta nem szerelmes beléd és azt már nem lehet visszahozni. Hiába ad neked újabb lehetőségeket, te hiába nem kezdesz el hisztizni úgyis benned lesz a bizalmatlanság, úgyis valahol elő fog jönni ez a negatívum. Ő hiába lesz veled más lányok után fog kajtatni, akár meg is fog csalni, mert már nem szerelmes beléd.

Ez egy mérgező társfüggőség hiába nem tetszik, hiába nem hiszed el, mindenki egyetért, mert nyilvánvaló, csak te nem veszed észre, mert mániákus módon kötődsz az exedhez...

2023. aug. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
46%

2 éved volt megmutatni, hogy boldoggá tudod tenni. Nem sikerült. Fogadd el, hogy szakított veled.

Megváltozni pedig nem tudsz. Legfeljebb pár napig úgy teszel. Aztán ha biztosnak érzed a pozíciód, újra önmagad leszel.

2023. aug. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
88%

1. Nem a te feladatod boldoggá tenni őt.

2. Ha ő szakított, miért te csúszol térden?

3. Kapcsolatfüggő vagy. Klasszikus.

4. Ha meg akarod változtatni a párod, nem szereted. Itt nem kompromisszumok vannak, hogy majd ha én ez meg az, akkor jó lesz. Nem. Most jó? Nem. Elmondod mi zavar. Ha ő ezen nem akar változtatni, akkor tovább lépsz.

Ne menj vissza hozzá, sosem lesztek boldogok, ez egy teljesen toxikus kapcsolat, ne tedd.

2023. aug. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Na, mi történt tegnap?
2023. aug. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Megbeszéltük a problémákat, mindketten változtatunk rajtunk. Most minden rendben van, mint a problémák előtti időszakban. Mindketten azt akarjuk hogy jó legyen és ne menjünk oda ahonnan most kijutottunk. :)
2023. aug. 8. 23:30
 17/18 anonim ***** válasza:
Ez jó, de mindkettő félnek folyamatosan oda kell erre figyelni. Természetesen kívánom, hogy így is maradjon.
2023. aug. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Azóta már gondolom kétszer is otthagyott , azt könyörögtêl neki. Dehogy tudsz változni , nem miatta kellene ,hanem magad miatt , mert egy mániákus toxikus személyiség vagy , kezeltetni kell magadat. Kín a magadfajtával az élet , ha egyszer kijózanodsz, látni fogod. A pasid meg egy egoista majom , akinek legyezgeti a hiúságát, hogy alázod magad és semmi büszkeséged. Nem is fog soha komolyan venni. A férfiak olyan nőket keresnek , akikben van méltóság , nőiség.
2023. szept. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!