Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jogos indok amiatt szakítani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos indok amiatt szakítani, mert emberileg szereted a másikat, de szerelem, szenvedély már nincs?

Figyelt kérdés

Most lenne lehetőség összeköltözni is, de úgy érzem nem tudom meglépni ezt most (munkát, várost váltani) így, hogy ilyen a helyzet. Egyébként szeret és tényleg ezen kívül, hogy ez van bennem, nincs más probléma. De 2 éve távkapcsolat, hétvégente találkoztunk és úgy érzem valami már hiányzik. Félek ilyen érzésekkel egy ekkora lépést megtenni. 2 eve vagyunk együtt.

TUDOM, hogy soha nem marad olyan egy kapcsolat, mint az elején, de ha már most kételyeim vannak, az elég rossz jel nem?

Olyanok válaszát kérem, akik már voltak ilyen helyzetben, és elmondjak, megbánták-e ha szetmentek stb...

"Minden nő egy idióta /semmi nem elég jó" stb kommenteket nem kérek köszönöm, azzal nem vagyok előrébb....

26/n



2023. aug. 23. 22:14
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Dehogynem, én ezt tudom is magamról, hogy e téren nagyon gáz vagyok, és sosem bízom magamban, mindig azt érzem nekem nem jó semmi. Szóval utolsó kommentelő, teljesen igazad van.


Ha én költözök le, albérlet meg munka esetében is van ismerős aki tudna segíteni, egyszerű lenne a helyzet és nem értem mégis miért nem tudom elhatarozni magam, miert érzem ugy, hogy nem biztos, hogy ez a jo döntés.

2023. aug. 24. 10:42
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem értem, miért dobnál el mindent ezért a paliért/kapcsolatért? Miért?
2023. aug. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Ezen kívül nem volt semmi különösebb probléma a 2 év alatt, mindig számíthattam/számíthatok rá, közös programok is kb minden hétvégén vannak, nem a lakásban akar fetrengeni ő sem stb. Akármit kitalalok programot jön velem egy rossz szó nélkül még ha annyira nincs is ahhoz kedve (en is vele persze, ha úgy van), normálisan beszél velem, ha konfliktus van akkor is.

Szóval alapvetően nem lenne egy rossz kapcsolat ez egyáltalán.

És mégsem merek lépni de nem értem miért. Úgy érzem velem van a baj, más örülne neki ha találna egy ilyen férfit..

2023. aug. 24. 10:54
 14/18 anonim ***** válasza:
Nagyon rossz ezt hallani: Szeretlek, de csak mint barátot, szeretlek, de csak mint embert. Én ezért szakítottam. Bár az ex barátnőm nem is akart komoly kapcsolatot.
2023. szept. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Mi az oka, hogy csak hétvégénte találkoztok?
2023. szept. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Utolsó: más városban lakunk és dolgozunk:/
2023. szept. 14. 11:50
 17/18 anonim ***** válasza:
Mennyire messze van ez a két város? És milyen problémák vannak mêg a távolságon kívül?
2023. szept. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én is úgy érzem hogy itt a távolságon kívül is van más problêma, amit nem írsz le. Mi az a probléma?
2023. dec. 12. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!