Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Érdemes szakitanom most a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes szakitanom most a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Lassan 4 hónapja randizgatok,egy 19 éves csajjal, nevezzük most már a barátnőmnek,a szexen is bőven túl vagyunk már.


Kedves helyes lány,de egyszerűen nem érzek iránta semmit.

Nem szép ilyet mondani,de egyszerűen nem érdekelnek azok a dolgok amik őt érdeklik.


Igazából semmi közös nincs bennünk,semmi közös érdeklődésünk nincs.

Szeret Lolozni,animet nézni és sárkányokat rajzolni.És főleg ami rosszabb naphosszat ezekről beszélni egész nap.


És még a szex is unalmas vele,pedig próbálkoztam érdekesebbe,izgalmasabbá tenni



2023. szept. 15. 16:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha 4 hónapig nem alakukt ki semmi szinte, később se fog.

Ráadásul épp te írtad semmi közös nincs bennetek, csak azért meg kár vele lenni hogy legyen valakid. Főleg a lány miatt, mert az meg vele szemben nem korrekt.

2023. szept. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
52%
En csak rakerdeznek, hogy tenyleg 4 honap kellett hozza, hogy ragyere, hogy nulla kozos dolgotok van? Miert gondoltad, hogy ebbol egy funkcionalo kapcsolat lesz? Azert mert kedves, es lefekudt veled, mar azt gondoltad, hogy ez egy jo kapcsolat lesz? Vagy hogyan alakult ez? Teljeseggel erthetetlen. Ot is megkerdeznem, hogy mit latott bele ebbe, de o nincs itt, csak te.
2023. szept. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Igen 4 hónap kellett mert bizakodtam,hogy lehet vele közös programokat tervezni,közös élményeket szerezni.

Erre csak a szobájában van egész nap.

Könyörögni kell,hogy kimozduljon onnan.

Bíztam benne hogy ez idővel alakulhat,ahogy a szex is.

2023. szept. 15. 18:06
 14/18 anonim ***** válasza:
57%
Most oszinten, mi ez a bizakodas duma? Volt barmi ilyenre utalo jel, hogy o egy elnyomott orokmozgo, csak eppen le volt lakatolva? Vagy a bizakodas az volt, hogy csajbol van, fekszik is, mar csak azt kene csinalnia, amit te kitalalsz es minden rendben lenne? Basszus ez nem igy mukodik. Valaki vagy olyan, vagy nem olyan. Es bizony, ez mar az elejen is kiderul, nemcsak 4 honap utan.
2023. szept. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

14#

Szóval kedves válaszoló te alapvetően elutasitod annak a lehetőségét,hogy valakinek változzon,a személyisége, pozitív irányba fejlödjön vagy egyszerűen csak nyisson a világra.

Eléggé szűk látókörű lehetsz ebben az esetben.

2023. szept. 15. 18:18
 16/18 anonim ***** válasza:
67%
ez egy jó csaj nem fog megcslni egy 3 fejű jég sárkánnyal nyugis élet, a Naruto még mindig jobb mint egész nap a körmözést hallgatni, haver én már csak tudom nekem kéne egy ilyen nő csak 29 vagyok xd kicsit magy a kor különbség
2023. szept. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Nem muszáj szakítanod vele, hanem beszéljétek meg, hogy váltotok baratság extrákra.
2023. szept. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne, barátság extrákkal szerintem vele ne! A kérdező is mondta unalmasnak tartja vele a szexet, inkább engedjétek el egymást. Meg ha kicsit is jól vettem le, ez a lány eléggé más mint az átlag. Nem kellene őt is elrontani barátság extrákkal. Nem is biztos hogy jól viselné. Arra szerintem találhatsz sokkal jobb jelentkezőt is.
2023. szept. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!