Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan felejtsem el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el?

Figyelt kérdés

Együtt voltam egy lánnyal 6 és fél évig, meg is kértem a kezét, de nem sokra rá szakítottunk. Hosszú elmondani az okokat, de jobbnak láttuk így mindketten. Egy ideig még tarottuk a kapcsolatot de mostmár pár hónapja nem igazán tudok róla semmit a facebookján kívül. 6 hónapja szakítottunk, most ő ismerkedik vagy már össze is jött egy új sráccal, akivek szokott kirándulgatni, szóval jól megvan úgy látszik. Úgy érzem sosem tudom elfelejteni őt, és továbblépni rajta teljesen. Még mindig szeretem és fáj mással boldognak látni, mikor annyi szép emlékünk van és azt hittuk h örökké tart. Próbálok ismerkedni, se senki nem olyan mint ő. Hogyan felejtsem el?

26 F


2023. szept. 22. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Idővel.
2023. szept. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Érdekes hogy a pasikra mindig a kapcsolat végén meg szakításkor és után is jön csak rá a kézkérés is meg hogy a parja istennő. Kapcsolatban meg a teljes ellenkezőjét hozzák.


2 exem is nyivákol utánam úgy hogy a kapcsolatban meg mindkettő gyökér meg ha kibékúlök is és nyeregben vannak. De ha nem vagyok velük meg megy a kézkérés könyörgés.


Skizok?

2023. szept. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
30%

Mert akár hiszitek akár nem sok pasi tovább gyászolja a kapcsolatot mint a nő.

És ez igazából biológiailag is meg lehet magyarázni mivel a nőnek van úgy mond lejárati dátuma.

Gyorsan fel kell ülni a lóra nekik ha még egy sikeres reprodukciós ciklust szeretnének. És ennek megfelelően hónapokon belül bele ülnek az új faszba rend szerint.

A pasinak pedig éppen az ellenkezője az igaz mivel mi nem macskák vagyunk akik végig dugnak minden nőstényt mivel nálunk a nő választ párt. Így úgy sem lesz azonnal új partner kicsivel több időnk van a sebeink nyalogatására, plusz egy pasi 60 éves koráig még bőven termékeny ez viszont egy hasonló korú nőről már nem mondható el.

2023. szept. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem tévhitekben vannak csak. Amikir ki vannak dobva sérül az ego de amugy nem kéne valojában a másik csak addig mig nyeregben nincsenek.
2023. szept. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindig az kell csak, aki nincs.
2023. szept. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!