Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan dolgozzam fel? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgozzam fel? Miért csinálta?

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt még azt mondta mindennél jobban szeret, tegnap viszont minden ok nélkül kidobott reggel, este külön ágyban aludt, pedig az ő lakásán voltunk. De mondta hogy szüksége van egy kis magányra, ezt nehogy magamra vegyem, nem miattam van.

Reggel azzal keltett, hogy miért gyűrtem össze az àgyàt és ledobálta az ágyról a telómat meg pár cuccom ami rajta volt épp. Majd azt mondta, "nem szeretem ha idegenek fetrengenek az ágyamban. 5 hónapja vagyunk együtt teszem hozzá. Mondtam hogyha így viselkedik azonnal elmegyek. Helyeselt is, én pedig otthagytam.

Nagyon össze vagyok még mindig törve. Amit üzentünk egymással utána, hogy "undorodik tőlem" és hogy "nem bír elviselni".

Még nem sikerült feldolgozni. 2 napja még minden felhőtlen volt, szenvedélyes volt a szex is és nem volt semmi oka. Ő sem tudott konkrétumot mondani.

Nem tudom kifejezni mennyire megvisel ez engem, mert én minden szeretetet megadtam neki és erre ezt kapom?? És még magyarázatot sem kapok tőle. Végül letiltottam minden platformon.

F



2023. okt. 30. 09:30
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon durva dolgokat mondott, nehéz elképzelni, hogy előtte tényleg minden rendben volt, de bármennyire is fáj és érthető is, hogy ezt érzed, inkább örülj annak, hogy "csak" 5 hónapod ment rá.
2023. okt. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nehéz elképzelni, hogy ez nála így a semmiből jött. Nem hagytál ki valamit?
2023. okt. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Voltak veszekedések, meg előtte lévő nap mondjuk szintén volt egy kisebb, de szerintem minden kapcsolatban előfordulhatnak. Ez viszont egy fokkal durvább volt, ennél kicsit durvábban fogalmazott, én csak a lényeget írtam le belőle.
2023. okt. 30. 09:36
 4/26 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, illetve ha lett volna valami, akkor csak meg tudnà fogalmazni hogy mi velem a baja.

Amikor megkérdeztem, hogy mondjon egy konkrét dolgot ennyit írt: "létezel"

2023. okt. 30. 09:37
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Fuh, ez tényleg kegyetlen.

Mást én se tudok írni mint hogy heverd ki. Örülj hogy csak annyi időt pazaroltál rá.

2023. okt. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
97%

Beteg egy emebr lehet. Hasonló sztorim van nekem is. Egy éves kapcsolat, voltak kisebb-nagyobb nézeteltérések, de alapvetően megvoltunk - legalábbis én azt hittem. Még néhány nappal a szalítás előtt is azt mondta, hogy mennyire szeret, majd egy nap felhívott és gyorsan elintézte telefonon a szakítást. Indoka: meg kell erőszakolnia magát ahhoz, hogy velem legyen. Közben pedig már hetek ót kavart egy másik faszival.


Tudatosítsd magadban, hogy nem te hibáztál, hanem ő az, aki egy labilis, ideggyenge személy, aki képtelen megmaradni a seggén és ha olyan kedve van, akkor bele gázol a lelkedbe. Szerintem jól jártál, hogy ez már öt hónap után megtörtént nálatok, különben még nehezebb lenne.

2023. okt. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Engem egy év után úgy hagyott el az exem, hogy egyik napról a másikra eltűnt és a telefont sem vette fel. Napok teltek el, mire végre felvette a telefont és közölte, hogy részéről vége, de semmi egyebet nem volt hajlandó mondani. Akkor nagyon fájt és én is válaszokat kerestem, de később rájöttem, hogy a lehető legjobb dolog történt velem, ugyanis nem sokkal később megismertem a páromat, aki lassan kilencedik éve teszi boldoggá a mindennapjaimat ☺️
2023. okt. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Kötődészavaros borderline-ok szoktak így bekattanni, és ilyen durván vagdalkozni.
2023. okt. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Mindig mondom, hogy a leghazugabb szó a szeretlek.

Egyébként én sem értem, valami beteg elme lehet. Nagyon sajnálom, ezt a legnehezebb feldolgozni szerintem.

Kitartás, és ne vedd magadra, ne engedd, hogy emiatt megtörjön az önbecsülésed. Ez egy gyökér, örülj neki hogy hamar kiderült. Lehet később rájössz, hogy voltak jelek, hogy nem 100-as az ürge, és jó hogy megszabadultál tőle.

2023. okt. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Dolgozd fel ezt a patkányt pedig felejtsd el, akármilyen szép és jó volt.

Jó lecke a jövőre nézve , a bizalom terén.

Ilyenkor kicsit örülök is,hogy nincs senkim...

2023. okt. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!