Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 8 hónapja szakítottunk.Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zizu78 kérdése:

8 hónapja szakítottunk.Nem tudok tovább lépni.próbáltam békülni.Úgy tűnt ő is akarja de aztán nem.Pár hónapja mással látom aki 20al fiatalabb.Persze"csak"a kollégája.Integet ha találkozunk,gyakran ír.de nem akarja újra kezdeni.Mit tegyek?

Figyelt kérdés
?

2023. okt. 30. 13:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
8 hónap nem mindig elég túllépni. Mit tehetsz? A legrosszabb, ha ezen agyalsz. Tiszteletben kell tartanod, hogy ő nem akar már, ne alázd magad.
2023. okt. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is lépj túl rajta. Persze tudom, hogy mondani ezt sokkal könnyebb, mint csinálni, de akkor is! A legrosszabb, amit tehetsz ilyenkor, hogy otthon kuksolsz a sötétben, és sajnálod magad. Menj el, sportolj, keress valami örömforrást, csináltass új frizurát, találkozz a barátnőiddel, keress valami új hobbit, kirándulj, ezekhez keress társat, ismerkedj. Nem kell, hogy egyből partnerkeresési szándékkal, de ezek mind sokat segítenek abban, hogy nyitott legyél a világra, és ne savanyodj be. Aztán a végén talán jön egy jobb.

Nem ciki egyedül menni valahova, pl. múzeumba, moziba, színházba. De tényleg, minél többet agyalsz a régi kapcsin, annál rosszabb lesz az önértékelésed, és csak bántod vele magad. Pszichológushoz se szégyen menni.

2023. okt. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
TÉnyleg mindent megpróbáltam. Minden nap sportolok. De ugyan azon az úton jár ahol én minden nap a munkahelyem előtt közlekedik. Az új barátnő pedig két utcával arrébb lakik. Ha szembe megyek velük, olyan lelkesen integet mint a legjobb barátok. Néha még üzen is. Persze tagadja hogy a barátnője lenne. Kerülő úton járok haza és mindenhova. Szorongással tölt el mind a reggel munkába menet és a haza út. Éjjel sem tudok nagyon aludni. Nem tudom az agyamból kiűzni. Nekem ő volt nagyon sok sok hosszú 16 magányos év után az első kapcsolatom. És olyan dolgokat tapasztaltam tőle mit soha korábban. Nem tudom mi történt. De nem tudom, hogy lépjek tovább,hogyan tudjam elengedni. Mert ez maga a pokol amit nap mint nap átélek.
2023. okt. 30. 14:25
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
El akarod pazarolni az életed arra, aki nem lehet a tiéd? Nem hiszem, hogy megéri. Ezen a ponton talán nem ártana szakember segítségét kérni.
2023. okt. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát... Tudom, hogy nagyon nehéz, de az lenne a legjobb, ha elköltöznél, és munkahelyet váltanál. Szerintem ez csodás változást idézne elő, mert egyrészt nem találkoznál vele, és nem tépné fel a sebeket állandóan, másrészt meg a környezet sem emlékeztetne folyton a múltra.
2023. okt. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez úgy sikerült hogy minden nap tudatosítottam magamban hogy az az ember nem jó ember, nem szeret engem, mert ha szeretne akkor velem lenne!

Azt kell tudomásul venni hogy az agyad játszik veled, dolgoznak benned a hormonok azért képzelsz többet a másik félről mint amilyen ő maga. Vagyis idealizálod. Ez csak egy kóros ragaszkodás egy illúzióhoz ami valójában nem is létezik. Mert ha a másik fél olyan nagy főnyeremény lenne, téged szeretne akkor veled lenne, rá se nézne másra.

A másik emberre meg nem tudod rákényszeríteni az akaratodat. Ha neki más nő kell akkor nem tudsz vele mit csinálni.

Nekem mondjuk a távolság is segített, mi nem találkoztunk azóta sem. Ha esetleg szerencsés helyzetben vagy és el tudsz költözni akkor érdemes megtenni.

Az integetés meg az irkálás is csak arra jó hogy talonban tartson téged. Úgy gondolja majd elővesz ha úgy tartja az úri kedve. Én ilyen "játékban" nem vennék részt.

2023. okt. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Én is gondoltam rá, de olyan helyen dolgozok ami nem könnyen váltható, illetve vagy egy 17 éves nagyfiam akit nem hagyhatok itt. Ő pedig nem hajlandó mozdulni. Beteg idős szüleim akiket ápolni kell. Sajnos ez nem kivitelezhető. Mindenki mondja, hogy engedd el, de hogyan? Mégis mit csináljak h ne rágondoljak folyton. Illetve mikor heti egyszer minimum mellettem húz el kocsival nem csússzon szét a térdem. Bármit megtennék hogy ne fájjon a látványa ennyire.

Nyilván még mindig szeretem. De nagyon szeretném ha elmúlna.

2023. okt. 30. 15:04
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért az is alap, hogy a közösségi oldalon nem követed, rá se nézel. Remélem, kikapcsoltad a követését, de az se gáz, ha letiltod. Egyébként egy integetésnél oda mehetsz hozzá, és megmondhatod neki, hogy szeretnéd lezárni azt, ami köztetek volt, és megkéred szépen, soha többé ne keressen, még csak ne is integetgessen neked, mert nem vagy te a babája, egyszerűen tiszteljen meg azzal, hogy messze el kerül téged, ha van még benne egy kis becsület.
2023. okt. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ohhh nem követjük egymást le vagyunk tiltva egymásnak. Én nem látok róla sehol semmit hála isten. Bár hogy lépten nyomom látom őt. Ettől megörülok.
2023. okt. 31. 08:40
 10/11 anonim ***** válasza:

"Ha szembe megyek velük, olyan lelkesen integet mint a legjobb barátok. Néha még üzen is. Persze tagadja hogy a barátnője lenne. Kerülő úton járok haza és mindenhova. Szorongással tölt el mind a reggel munkába menet és a haza út."

Ne integessen, ne üzenjen. Szakíts meg vele minden kapcsolatot.

És nehogy már szorongj és kerülő utakon járj!

Kihúzod magad, és éled az életedet. Ő már nincs benne.

nov. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!