Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottam a barátnőmmel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a barátnőmmel, mégis úgy érzem, hogy szeretem és hiányzik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel fél évig voltunk együtt, de már régebb óta ismertük egymást.

Nagyon szerettük egymást, úgy éreztem, hogy ő más mint akikkel régen együtt voltam. Soha semmi rosszat nem tett ellenem, mindig minden rendben volt köztünk, néha veszekedtünk apróságok miatt.

Nagyon közel áll hozzám, a legközelebb, de kezdtem azt érezni, hogy már nem vagyok boldog és nem érzem azt , amit eddig éreztem. Egy nehéz időszakon mentem akkor keresztül és nem tudtam senkit szeretni, őt se, valahogy már semmit nem éreztem pedig nagyon komolyan gondoltam vele.

Így tehát augusztusban szakítottam vele, aztán 1 hónapig még beszéltünk de éreztem hogy nekem ez se megy, így mondtam, hogy felejtsük el egymást.

Most viszont sokat gondolok rá, és sajnálom, hogy otthagytam mert nem ezt érdemelte volna és ő mindvégig kedves volt velem, pedig tudom, hogy mélységesen megbántottam.

Egy ideje már nagyon hiányzik nekem, ő volt mindig mellettem, mikor csúnyán viselkedtem akkor is mellettem volt de nem tudom mit tegyek, jöjjek vele újra össze vagy mi legyen? Annyira szeretnék újra beszelni vele de félek megint nem fogok úgy érezni mint régen. Valahogy nem tudom mit érzek. Azt hittem jol megleszek egyedül, eleinte ment is a dolog, de rájöttem, hogy hiányzik

Szerintetek mit tegyek?

Köszönöm szépen a tanácsokat

(18 éves fiú vagyok, barátnőm is 18)



2023. okt. 30. 15:28
 1/10 A kérdező kommentje:
*a Volt barátnőm is 18
2023. okt. 30. 15:29
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Gyerek vagy még, nem ő hiányzik hanem az érzés. Ha szakítasz valakivel annak nyomós oka van, idővel meg ezt elfelejted, csak a szépre emlékezel. Én 2x jártam így, felmelegített kapcsolatok 99%-ban már életképtelenek.
2023. okt. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

Nem ő hiányzik neked, hanem ez:


"Egy ideje már nagyon hiányzik nekem, ő volt mindig mellettem, mikor csúnyán viselkedtem akkor is mellettem volt..."


Kell neked egy "buta Aladár" ismét, hogy rajta vezesd le neked mennyire szar az életed.


Persze a bűntudatod is játszik szerepet az egészben:


""Most viszont sokat gondolok rá, és sajnálom, hogy otthagytam mert nem ezt érdemelte volna és ő mindvégig kedves volt velem, pedig tudom, hogy mélységesen megbántottam."


De elsősorban magad érdekében gondolkozol azon hogy újra előszed.


Önző vagy, infantilis vagy.

Egyáltalán nem voltál szerelmes belé és most se vagy. Amit maximum éreztél fellángolás volt és el is múlt csak mivelhogy egyedül még szarabb hiszen nincs kibe belérúgni képletesen azért jó lenne ő.


Inkább hozd helyre az életed és addig ne csajozz míg ilyen egoista vagy. Vagy csajozz, de tudják hogy komolyan nem gondolod egyáltalán.


Hagyd őt békén!



Szívesen. (:

2023. okt. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát ja, most nincs nője, a recskát unja, na meg nincs aki istenítené meg a buksiját simogatná! 🙄


Ez így együtt eléggé elviselhetetlen a számára...

2023. okt. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Első: nem az érzés hiányzik, hanem ő. És nem egyik napról a másikra éreztem ezt, hanem már hetek óta ezen gondolkodom, hogy hibat követtem el, mert nekem akkor nehéz időszakom volt és eltaszítottam őt mert magamba akartam megbírkózni vele.

Második: azt, hogy mit éreztem iránta, azt csak én tudom, nem más. Igenis szerelmes voltam belé és nagyon komolyan gondoltam. Nem rúgtam bele sose, pont azért szakítottam vele, hogy ne okozzak ennél is több fájdalmat neki. Igenis rosszul érzem magam, hogy megbántottam és nem vagyok egoista mert tudtam a szakítás előtt, hogy neki így jobb lesz, mert ha együtt lettem volna vele, mindig megbántottam volna őt mert semmi érzelem nem volt bennem. Komolyan gondoltam vele és ez idő alatt, hogy egyedül voltam rájöttem, hogy vele sokkal boldogabb voltam.

Nem szeretnék rosszindulatú kommenteket kapni, csak tanácsokat és köszönöm mindenkinek a segítséget!

2023. okt. 30. 15:47
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert most jobbra fordult az életed? Ilyen hirtelen? Nem. Akkor mit akarsz tőle?

Vagy ha minden fasza akkor az exbarátnő mellett miért nem lehetett jobbá változtatni? A szerelem önmagában segít nemhogy még a párod, aki támogat.

Ő rajta vezetted le a feszültséget csak aztán észhez tértél és inkább kiraktad mint akkor változtattál volna magadon és az élethelyzeteden!

Ez neked szerelem? Kész vicc vagy. De hát na 18 éves vagy. Remélhetőleg még fejlődésre képes vagy. Ilyen rövid idő alatt te nem változtál semmit. Úgyhogy hagyd őt békén. Eleget volt a bokszoló zsákod.

2023. okt. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%

nem tudod befogadni a szeretetet, ezzel a témával dolgozz egy kicsit többet.

Addig ami nem ásod magad túl a befogadás témán, ismét igy jársz..

ha ő volt az igazi, akkor úgyanott fogjátok folytatni ahol abbamaradt, nála sem változik irányodban semmi.

egy próbát megér, hogy meglásd mi újság, ha feljönnek a régi dolgok, akkor nem dolgoztál semmit az érzéssel, ideje tenni valamit

2023. okt. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%

Őszintén én azt gondolnám az exed helyében, hogy nem jött be a másik nővel, akire lecseréltél engem, és most visszakúsznál, amíg nem jön jobb/szebb/izgalmasabb. Ne haragudj, de miután elhagytad a semmiért, nagyon nehéz komolyan venni téged.

Ezzel együtt azt javaslom, hogy próbáld meg, vedd fel a kapcsolatot a lánnyal. Így legalább nem fog kísérteni a "mi lett volna ha" kérdés.

2023. okt. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Honnan veszed, hogy újra összejönne veled?
2023. okt. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mert tudom hogy még mindig szeret engem mert elmondta
2023. okt. 30. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!