Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Különösen fájdalmas, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Különösen fájdalmas, ha lecserélnék egy fiatalabbra, úgy, hogy te full szerelmes vagy. Túl lehet ezen lenni valaha?

Figyelt kérdés
Hónapok óta szenvedek. Próbáltam pszichológust, kineziológust, gintonikot (sokat), alkalmi kapcsolatokat, komoly szándékú ismerkedéseket. Semmi nem segít. Olyan rohadtul értéktelennek érzem magam, mint akit megvertek, olyan. Ő meg boldog valaki mással. Hogy jussak túl??
2023. okt. 31. 19:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%
Kezdj el valamit a külsőddel, hogy jobban nézz ki, jobban érezd magad. Közben a belsődre is figyelj oda. Lehet az sport, tanulás, új hobbi, barátokkal, családdal együtt töltött idő. Meditáció, jóga, önfejlesztő könyvek és jobb pszichológus. "Ép testben ép lélek!"
2023. okt. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
Mert ha öregebb tehénre cserélnek le az jobb lenne? Ilyen is van nem egy.
2023. okt. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

#2:


Igazad van teljesen.


Kérdező jobb lenne?

2023. okt. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Tapasztalat, hogy az idő gyógyít. Az ilyen faszikat pedig felejtsd el. Nem is érdemelt meg
2023. okt. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Igen, az öregebb jobb lenne, de csak ha tehén. Nem tudom miért lenne jobb, de kifejezetten jobb lenne.

Sportolok keményen, jógázom is, meditálok is.

2023. okt. 31. 19:47
 6/12 A kérdező kommentje:
A csaj egyébként 21 évvel fiatalabb nála. Talán azért is rosszabb így, mert a “piacképességembe” vetett eddigi hitemet is rombolta. Vagy nem tudom. Meg, hogy a szeretet, barátság, hatalmas nevetések és beszélgetések nem értékesek.
2023. okt. 31. 20:10
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, engem annak idejen 2 huszonévesre cseréltek egyszerre :)

Nagyon fájt akkor.

Ma meg már sajnálom az exet, mert facén látom többször siránkozni, hogy megint elhagyták.

Majd elmúlik a fájdalmad, ez biztos.

Tudod, az idő..

Jobbulást kívánok!

2023. okt. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
44%

Te meg full szerelmes vagy...

Kibe? Mibe? Nem értelek, ne haragudj!

Ez mazohizmus? Vagy őrület?

És itt most teljesen mindegy nő vagyok, vagy férfi.

Lecserélt. Eldobott mint egy használt papírzsepit.

Mit szeretsz benne?

Hogy fáj, megértem és sajnálom. Hogy össze vagy zavarodva megértem.

De ne keverd az érzéseidet!

És ne kövesd el azt a hülyeséget -amikor kaparja a küszöbödet, esküdözik, mert a fiatalabb kidobta-, hogy visszafogadod!

2023. okt. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy igazad van 8-as! De én emlékszem arra, amikor minden pillanatunk szép volt és jó és meghitt és életemben nem éreztem senkivel ennyire egy hullámhosszon magam. Nem volt összeveszésünk, végig jó volt - azt hittem neki is -, egyszer csak lecserélt, előzmények nélkül. Még csak nem is a szex miatt, mert nekem nagyobb igényem volt rá mint neki. Azóta is csak azt bírom mondani magamnak, hogy “nem értem”. És igazad van, tényleg használt zsepinek érzem magam. De már nagyon terhes ez, és nem akarok így érezni. Attól félek, mi van, ha így maradok?
2023. okt. 31. 20:30
 10/12 anonim ***** válasza:
21 évvel fiatalabb nőért dobott? Milyen gondolkodása van a volt pasidnak? Tudod kinek kéne ennyivel fiatalabb nő, a jól bevált bejáratott asszonyomat biztos nem, de még 3 másikért sem. Megadtál te mindent neki a szexben? Bár, ilyen pasiknál mindegy is mit adsz. Úgy is lelép. Tőle is úgy fog lépni a nő mint tőled a pasid.
2023. nov. 1. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!