Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért kellett szakításkor még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kellett szakításkor még meg is aláznia?

Figyelt kérdés
Csak a kutyának volt jó hogy ott vagyok, már rég elhúzhattam volna, senki se tartott volna vissza, már sok éve ki akart rakni, csak az első 2 év volt jó, sosem voltunk összeillők. Aztán meg hogy ő nem akar rosszban lenni velem. Miért kellett így lehúznia az önbizalmam és megalázni szakításkor? (16 évet voltunk együtt.)
2023. nov. 1. 10:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%
Te miért hagytad, hogy megalázzon?
2023. nov. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Mit tehettem volna? Elkezdte mondani ezeket!
2023. nov. 1. 10:19
 3/20 anonim ***** válasza:
87%

Miért tartott ez 16 évig?


gyerek vagy hitel miatt, vagy nem volt hová menni?

2023. nov. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
87%

"csak az első 2 év volt jó, sosem voltunk összeillők"

Ezt eddig miért nem mondta? Neked jó volt? Eddig nem tudtatok erről beszélni? Mind a ketten szenvedtetek 14 évig? Kár volt.

Sajnos gyanítom, hogy előbb is voltak problémák.

2023. nov. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
0%

[link]


Ezt a sotozazot nezd. Megerted msjd brlole.

2023. nov. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
63%

14 évig hogyan voltatok együtt? Én el nem tudnám képzelni az életem egy olyan kapcsolatban 10 + évig ahol nem érzem jól magam.


N

2023. nov. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Vele nem lehetett semmit sem érdemben megbeszélni. De most úgy néz ki, kijött rajta vmi mentális gond is. Atmentem hozzá reggel a ruháimat pakolászni (mert úgy rakott ki a lakasból hirtelen, hogy időt sem adott arra hogy én elrendezzem a lakhatásomat, vagy hogy a sok év alatt felgyűlt dolgaim hova vigyem) akkor a wct takarította. Elmentem, majd kb 2 óra mulva visszamentem, és még mindig a wct takarította. Összeburogatja a tisztítószereket random módon. Nekem soha nem mondta hogy annyira súlyosan rossz neki velem, és abba a döntésbe hogy ennyi év után kész vége, beleszólast sem hagyott, marmint mivel el sem mondta sosem nirmálisan hogy mi a baja, igy esélyem sem volt megelőzni ezt. Hopp költözz aztán annyi. Es mindent lexar hogy hova megyek, hova viszem a dolgaim stb. Csak sikál fertőtlenít megszállottan.
2023. nov. 1. 11:30
 8/20 anonim ***** válasza:
Te most amúgy melyik vagy? A nő? Vagy a ferfi?
2023. nov. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
Jó lenne tudni az előzményeket, mert ha mondjuk kiderült, hogy megcsaltad az más fényben mutatja a helyzetet, mintha ő csalt volna meg téged például.
2023. nov. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
A nő vagyok és nem csaltam meg! Az anyja paranoid skizofrén, es szerintem most jön ki rajta is. Olyan mint aki félig a realitásban van, félig meg teljesen máshol.
2023. nov. 1. 12:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!