Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek írjak rá az exemre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek írjak rá az exemre?

Figyelt kérdés

Tudom tudom, hogy valószínűleg ez már a sokadik ilyen kérdés, mégis kíváncsi vagyok mások véleményére is.

Az exem és én augusztus végén szakítottunk, azóta többször beszéltünk is már, de egy hónapja már nem vagyunk semmiféle kapcsolatban. A szakítás oka az volt, hogy az exem egy nehezebb időszakon ment keresztül és azt mondta, hogy nem tudja mit érez,minden rossz egyszerre érte őt és szeretne magába lenni.A kapcsolatunk nagyon jó volt, mindig jól egyeztünk egymással, az én szüleim is nagyon szerették őt és fordítva is így volt. A szakítást mindketten nehezen éltük meg, ő is sírt mikor kimondta, hogy vége.

Eddig gondoltam hagyok neki időt, de nagyon úgy érzem, hogy én továbbra is vele szeretnék lenni mert nagyon hiányzik és szeretnék vele újra beszelni, hátha most újra megpróbáljuk és minden jó lesz, mint régen.

Gondoltam ráírok, hátha meg tudjuk beszélni a dolgokat, csak nem tudom mennyire jó ötlet ez.

Szerintetek írjak rá? Vagy ez a hiányérzet el fog múlni? Tényleg úgy érzem, hogy újra szeretném vele kezdeni.



2023. nov. 1. 20:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
20%
Újrajezdeni nem fog menni. Barátok lehettek, de nem most, ahhoz sokkal több idő kéne.
2023. nov. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Attól félek, ha sokat várok akkor el fog felejteni, vagy már nem fog akarni velem együtt lenni:(

Teljesen tanácstalan vagyok, úgy érzem, hogy meg tudnánk oldani hogy újra együtt legyünk

2023. nov. 1. 20:26
 3/17 anonim ***** válasza:
71%

"A szakítás oka az volt, hogy az exem egy nehezebb időszakon ment keresztül és azt mondta, hogy nem tudja mit érez,minden rossz egyszerre érte őt és szeretne magába lenni.A kapcsolatunk nagyon jó volt, mindig jól egyeztünk egymással"


Ha valaki nehéz időszakon megy keresztül, akkor az a megoldás, hogy szakít a másikkal és kilép egy olyan kapcsolatból, ahol elmondásod szerint "mindig jól egyeztetek"??

Akkor annyira azért mégsem egyeztetek jól, hogyha azt választotta, hogy szakítsatok.

Kérdező hallottad már azt, hogy "az idő megszépíti az emlékeket"?

Te itt most azt akarod látni, hogy milyen jó volt minden, csak a jót. Elmondom neked, akkor nem történt volna meg a szakítás.

Szükséged van olyanra, aki a szakítást válassza, ahelyett, hogy együtt próbálnátok átvészelni a nehéz időszakot?

Kérdésedre a válasz:

A legnagyobb f*ság lenne ráírni az exre és bolygatni a múltat.

2023. nov. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
72%

Úgyis rá fogsz írni, úgyhogy ess túl rajta.

De most őszintén, te elhiszed azt a süketelést, amit lenyomott neked?

2023. nov. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

jah...úgy is ráírsz majd.


Majd a saját bőrödön tapasztalod meg.

2023. nov. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem értek egyet az első két hozzászólóval. Hogy mennyire jó ötlet, leginkább attól függ, hogy ki kicsoda a kapcsolatban. (A leírásból számomra ez nem derült ki egyértelműen.) Ha te vagy a nő, semmiképp se írj rá, szarul venné ki magát, nem lenne jó a folytatás. Amennyiben te vagy a férfi a kapcsolatban, és tényleg nagyon fontos neked, mindenképpen keresd meg, ne egy nyomorult üzeneten múljon már, hogy elveszíted-e vagy sem.
2023. nov. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne fuss olyan szekér után, amelyik nem vesz fel, tartja a mondás. Ő rakott ki téged, valami mondvacsinált ürüggyel, szerinted ez azóta megváltozott? Ne csinálj magadból bohócot. Ha meggondolta volna magát, most neki kéne téged keresni.
2023. nov. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ha ezért szakít mer nehezebb időszaka van, akkor nem szeret...
2023. nov. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a hozzászólást! Én vagyok a nő, 19 éves vagyok, volt barátom is ugyanennyi

Ezeket a kommenteket olvasva igazat adok nektek, hogy hülyeség lenne ráírni, így tehát nem is írtam rá és nem is fogok. Esetleg keres majd ő ha akar valamit.

Mégegyszer Köszönöm!

2023. nov. 2. 03:53
 10/17 anonim ***** válasza:
73%

Az sem jobb.


Mert most azt várod h ő írjon rád, és ezt várni és várni és várni fogod, reménykedsz majd míg meg nem kérdezed, hogy meddig várj rá...


Nem kicsilány, ezt jobb ha lezárod és túllépsz rajta,

2023. nov. 2. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!