Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy sikerült eljutni ide?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy sikerült eljutni ide?

Figyelt kérdés

Egy 2,5 éve zajló kapcsolatot sikerult lezárjak, mikor már azt hittem sose lesz vége a megaláztatásomnak, megcsalásomnak. Többször próbáltam szakítani, de sose ment, mert egyreszt függtem érzelmileg es másik se akart engedni, hogy tovabb csalhasson es hazudhasson nekem, így jobban esett neki minden plusz zsarolt is, ha szakítok, nagyon csúnya dolgokkal

Nem hittem volna hogy eljutok egy nap oda hogy érezzem az erôt szakítani es megtaláljam a lelki nyugalmat egyedul is.

Hirtelen törtent pedig már pszichológust akartam volna fizetni úgy kétségbe volt esve.

Hogyan történhetett meg ez a csoda?


2023. nov. 1. 22:36
 1/1 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem meguntad. Van ilyen. Az ember eljut arra a pontra, hogy két rossz közül a kisebbik is jobb. Helyre fogsz jönni, kitartás!
2023. nov. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!