Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nehezen tudom feldolgozni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehezen tudom feldolgozni, hogy szakítottunk, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Pár nappal ezelőtt lett vége a kapcsolatomnak, eléggé nehezen viselem. Párom valószínűleg megcsalt, de nem akarta bevallani. Őt teljesen hidegen hagyja, hogy már nem vagyunk együtt, mintha nem is történt volna semmi, teljesen semlegesen viselkedik. És ettől még jobban fáj, hogy ennyire lesz*rja az egészet és ennyit se jelentett neki.


Nárcisztikus kapcsolat volt, mindenben én voltam a hibás, úgy érzem teljesen lemerültem. Mások akik voltak hasonló helyzetben hogyan lábaltak ki belőle? Mit csináljak, hogy jobb legyen?



2023. nov. 3. 09:37
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
Nehogy leird, hogy ki a nő!
2023. nov. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én 25N, ő 28F
2023. nov. 3. 10:12
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Keress másik párt!
2023. nov. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
Szigeteld el magad tőle, amennyire csak lehet. És most te legyél magadnak az első, meg a család, jóbarátok. Jó, ha van egy barátnő, akit át lehet hívni egy teázós-sorozatozós-plédbe burkolózós estére, vagy egy kávézóba.
2023. nov. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Orulj neki hogy vege lett. Fiatal vagy, szaz kulonbet talalsz
2023. nov. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálam 2 és fél évig szokott tartani - legalábbis a legutolsó addig tartott - , amíg ki tudom heverni a lelki fájdalmamat egy szakítás után. Csak az időre kell bízni, ha pedig nagyon nem megy, akkor vegyél egy enyhe nyugtatót, mondjuk Valeriana relaxot (fontos, hogy relax legyen, mert az nem altat), reggel -este 1-1 szemet, és jobban fogod magad érezni a bőrödben, pár hétig csináld ezt.
2023. nov. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!