Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Első jelek? Véget érő szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első jelek? Véget érő szerelem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Megszeretném kérdezni,hogy kiknél milyen ,jelek’ voltak,hogy már közeleg a szakítás?

Viták,megcsalás,stb.

Köszönöm a válaszokat!❤️


2023. nov. 3. 18:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Kevésbé volt odafigyelő a partner. Elhidegülés, veszekedések, nézeteltérések, igény több külön töltött időre.
2023. nov. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Az elhidegülés,veszekedés mindenen jelen van nálunk is. Csak engem bánt,hogy veszekedünk. Sírva alszok el minden este mikor egy kiadós veszekedés volt..Sajnos ő bántalmaz is,fizikálisan..De azt kell mondjam,hogy nem bírom el engedni. A napokban jöttem rá,hogy miért..Az emlékekbe vagyok szerelmes amiket együtt meg éltünk az 5év alatt..

Mind a kettőnknek ez lenne a jobb..

2023. nov. 3. 18:41
 3/11 anonim ***** válasza:
95%

Hány éves vagy? Tud esetleg valaki segíteni neked a környezetedben?

Voltam hasonló helyzetben, tudom, hogy nem egyszerű, de meg kell tenned az első lépést az elszakadás felé.

Jobb nem lesz. És hidd el de, el bírod engedni.

2023. nov. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Egy fedél alatt éltetek öt éven át? Így kell érteni a kommentedet?


Ha már fizikális szinten is megy a bántalmazás, akkor egyre fogy a remény. Talán még családterápiás - vagy egyéni terápiás - foglalkozás segíthet.


Persze, ha együtt akarjátok. Hány évesek vagytok?


Próbáld megemlíteni neki, hogy a szeretet nem árt! (Van is ilyen oldal külön, ami az ökumenikus segélyszervezettel hozható összefüggésbe.)


Ui: nálunk a párommal a vallási dolgokba (imádság) szoktunk kapaszkodni. Egy időre ilyenkor elvonulnak a viharfelhők és lecsendesednek az indulatok. Békét tudunk kötni, változni - egymásért. Akár csak ideiglenesen. Talán nektek is sikerülhet.

2023. nov. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
23éves vagyok a párom 26,igen egy fedél alatt élünk 4éve 1évet külön töltöttünk. Sajnos nem számíthatok senkire ez a legnehezebb benne..Teljesen egyedül vagyok,remény elveszett,nem szeretnék ezen javítani,szerintem. Túl sok energiát fektettem bele abba,hogy rendbe hozam a dolgokat,de végül ugyan ott közöttünk ki ami persze,hogy állítása szerint az én hibám..Mindent rám hárít. Nem tudom,hogy kezdjem el..😭Sajnos mentálisan is tönkre tett..2éve próbálok el menni innen. Ilyenkor fűt fát le ígér én meg ennyi rossz után is hiszek neki..
2023. nov. 3. 19:16
 6/11 A kérdező kommentje:
Terhes voltam 1x és akkor is bántott(elvettem a gyermeket),ugyan úgy vissza mentem..Tudom,hogy ostoba vagyok,de vak is a szerelemtől..
2023. nov. 3. 19:20
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát igen. Ismered egyébként a szüleit? Hol nevelkedett?


Milyen mintát hozott magával otthonról? Esetleg gyermekotthonban bántalmazták? Testvére van? Egy vagy több?


Tágabb rokonság? Keresztszülők? Szüleinek testvérei?


Talán az is zavarja, hogy abortuszod volt. Én ilyen esetekben leginkább imádságokat ajánlanék. Legalábbis nekünk beválik a barátommal.


Talán átmehetünk egy levél erejéig privát levelezésbe is - esetleg akár két "kisregényt" is írhatunk egymásnak.


(Nem vagyunk ugyan egy korosztály, de élettapasztalatomnál fogva hátha mégis tudok olyan tanácsokat adni, amelyek építő jellegűek.)

2023. nov. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nagyon megköszöném!❤️
2023. nov. 3. 20:21
 9/11 anonim ***** válasza:

Talán holnap a délutáni órákban visszatérünk erre. Most a párom nem vette fel a telefont és nem élünk egy fedél alatt.


Sírhatnékom van, ha arra gondolok, hogy valami baja történt esetleg. Édesanyám halála óta az első komoly szerelem az életemben!


Én is általában a legrosszabbra szoktam gondolni. Borúlátó vagyok, de felderít engem, ha másokat vigasztalok. Van ilyen is.

2023. nov. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Írtam privátot Kérdező! :)


A párommal sikerült telefonon kapcsolatba lépnünk és biztonságban érzem most már magam én is!


Jó éjt!

2023. nov. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!