Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ettől én lennék a gonosz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől én lennék a gonosz, kicsinyes, stb.?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


24/F vagyok. Két évvel ezelőtt nagyon összevesztem egy lánnyal, én teljesen beléestem, ezt tudta is, ennek ellenére három hónapig randiztunk, le is feküdtünk többször is. Végül bevallotta, hogy van fiúja, és ugyan bocsánatot kért, de nem fogadtam el, elhordtam minden rossznak, nem spórolva a sértésekkel. A történtek után öt hónappal felkeresett, hogy szakított a fiújával, már velem egyidőben sem volt boldog vele, csak nem volt elég érett a helyzet kezeléséhez, ismét bocsánatot kért, és kért tőlem egy újabb esélyt. Ezúttal csak annyit mondtam neki, hogy irtózom tőle, nemet mondtam és letettem a telefont. Ezután még egyszer találkoztunk az utcán, pár pillanatig ránéztem, annyi megvetést és utálatot beletéve, amennyit csak tudtam.


A három hónap alatt összebarátkoztam a húgával, persze a történtek véget vetettek a barátságunknak is.


A húga tegnap írt nekem, hogy a nővére három napja meghalt, és hogy tudja, hogy összevesztünk, de ha már nem rendeztük, legalább a régi jó emlékekre tekintettel menjek el a temetésre, ami két hét múlva lesz.


Őszintén, én úgy gondolom, nem érdemli meg ez a lány, hogy bármiféle értelemben tiszteletet, kegyeletet rójak le az irányába. Nem tudom neki elfelejteni a most nevezzük szakításnak utáni időszakot, amikor próbáltam (mára szerencsére sikerrel) kitépni őt a szívemből.


2023. nov. 3. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Rossz bulvár sztori.

Mi a kérdés, amúgy?

2023. nov. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

csak egy halott lány, nem jelent semmit neked ha elmész a temetésre, a halottnak már m1 úgyis, viszont a húgának jól esne akkor menj el az a csaj él ha ettől egy picit jobbat érzi magát akkor tényleg megteheted érte. ez korrekt lenne.


ja meg ne foglalkozz vele többé, nem mondj róla semmit tudod ahogy a mondás tartja: Halottról jót vagy semmit.


ne csinálj belőle lelkiismereti kérdést, és kész.

2023. nov. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Kizárt hogy egy tragikusan fiatalon elhunytról így beszéljen az aki nemrég még szerette, bármit is tett.
2023. nov. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ki mit főzött, egye meg!

A szerelmet ki lehet ölni, belőlem is kiölték a szerelmet. Viszont ettől még jár neki a végtisztesség, és azt tanácsolom hogy menj el!

2023. nov. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én elmennék már csak a tesó miatt és főleg az én lelki nyugalmam miatt.
2023. nov. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
Sztm meg semmi keresnivalód nincs a temetésén.
2023. nov. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%
Én sem mennék. 3 hónap nem olyan nagy idő, nem is szépen váltatok el. Mit keresnél ott?
2023. nov. 4. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Végül nem mentem el a temetésre. Szerencsére a húg sem keresett azóta.

dec. 23. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!