Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egy férfit mennyire befolyásol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfit mennyire befolyásolnak a haverjai?

Figyelt kérdés
Az élettarsamnak új haverjai lettek, akik mind egyedülállók, vagy elváltak. Eljárnak bulizni, kondizni, szórakozni. Elettársam az utóbbi 2 hónapban csatlakozott hozzájuk, (soha semmiben nem korlázoztam, menjen, érezze jól magát) és azóta nagyon megváltozott. Levegőnek nézett, lekezelően bánt velem, mindenbe belekötött, és egy nap közölte hogy ő ezt nem bírja tovább, új életstílust akar, költözzek el. 52 éves, 16 éve voltunk együtt. A haverjai befolyásolhatták ennyire?
2023. nov. 4. 08:24
1 2
 1/14 Kitana. ***** válasza:
92%
Valószínűleg, de szerintem előtte is lehetett valami baja, maximum elnyomta magában, úgy gondolhatta, hogy már idős a változásokhoz. A haverok csak bíztatták szerintem, hogy csinálja azt, amit valóban szeretne.
2023. nov. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Meg kell vele beszélni . Hogy eddig is ezt gondolta vagy sem?
2023. nov. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Máximálisan.
2023. nov. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Melyiket?
2023. nov. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Semmiben nem korlátoztam. Semmibe nem szóltam bele. Mindenhez úgy álltam hozzá, hogy pl ha bulizni akart a haverokkal, akkor menjen, érezze jól magát. Mindig megadtam neki a szabad teret.

Olyan lazán szakított velem, és olyan fölényesen, nagyképűen, hogy azt éreztem: semmit nem jelentek már neki. Közölte, ő ezt a kapcsolatot nem akarja rendbe hozni, és jobb lesz neki nélkülem! Nem is értettem, mert ahogy írtam soha semmiben nem korlátoztam. Kerdeztem mi a baja konkrétan? Válasz: az hogy itt vagyok.

2023. nov. 4. 08:47
 6/14 Kitana. ***** válasza:
55%
Gondolom a csajozásban azért korlátoztad, valószínűleg nem szeretett már annyira, csak elvolt veled megszokásból, mindegy, te hogy viselkedtél, nem mindig ezen múlik. De hacsak nem valami Porschés CEO 52 évesen, majd rájön, hogy nem megy az olyan könnyen :D Vissza ne fogadd, ha majd megunja a szabad életet.
2023. nov. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Idén nyáron vett egy márkás autót, és finoman szólva sznob lett.
2023. nov. 4. 08:59
 8/14 A kérdező kommentje:
Sosem voltam féltékeny típus, a személyes dolgai is tabuk voltak mindig. Egyszerűen nem értem mi ez az egész? Nekem most a nulláról kell kezdenem mindent. Amikor megyek pakolni a dolgaim, odarakja a dobozt, hogy abba is pakolhatok. Konkrétan mintha boldog lenne attól hogy elköltözöm.
2023. nov. 4. 09:02
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem hallottál még a férfi klimaxról amit inkább kapuzárási pánikként szoktak emlegetni? Kb. 50 éves korban jellemző leginkább a férfiakra.

Van amikor a haverok befolyásolják, de van olyan is hogy csak a hormonjai kergülnek meg.

Új impulzusokat keres, hódítani akar, mert érzi hogy most még van rá esélye mielőtt végleg megöregszik. Ezért hívják kapuzárási pániknak. Még tetszeni akar a nőknek, kíváncsi rá hogy fel tud e szedni még nőket. Bocsánat hogy ezt mondom, de te így most útban vagy neki. Megunta a 16 éves kapcsolatotokat.

Nem ő lenne az első és az utolsó a történelemben.

Nem véletlen az sem hogy sokan válnak el 40-50 éves koruk körül.

Ez sokszor nem is a másik fél hibája hanem a hormonális állapotváltozás okozza. De persze minden kapcsolathoz két ember kell, mindkettőnek tenni kell érte hogy jól működjön a kapcsolat. Te a fejedre is állhatsz ha ő már másképp döntött. Ha menni akar akkor el kell engedni (kényszeríteni nem lehet senkit semmire).

Csak arra figyelj ha később meggondolja magát, akkor nem kell visszafogadni.

2023. nov. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ilyen alapon hogy újdonság kell neki stb, én is már rengetegszer elhagyhattam volna. Eszembe sem jutott. Ezek szerint neki igen. Sőt...
2023. nov. 4. 12:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!