Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Össze jártok az exetekkel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze jártok az exetekkel?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel szeretői kapcsolatban vagyunk. Van párja aki rommá csalja és már a lány is lépett félre ,sajnos mint ember sem igazán passzolnak. Rengeteg a vita,nem is értem miért van még vele együtt.

Azt szeretném tudni hogy ha a nő ilyen dolgokat meg tud hogy a férfi csalja és őt is meg tartja szexre akkor miért nem hadja ott?

És ha ott is hagyná akkor ugyan úgy össze járnának ha lenne rá lehetőségük?



2023. nov. 4. 08:27
 1/8 A kérdező kommentje:
Ha össze jönnénk szerintetek meg oldás lenne ha külföldre költöznénk és meg próbálnánk új életet kezdeni? Sikerülne vagy nem?
2023. nov. 4. 08:29
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem hagyja ott?

Nem tudom az anyagi hátterüket, de ilyenkor üt vissza az az elvárás, hogy a pasinak legyen mindene. Ilyenkor meg vagy tűr a nő, vagy mehet az utcára. Így meg ha van mindkettőnek szexpartner, akkor csak ezért nemhiszem, hogy összejárnának, mert akkor minek mennének szét?

2023. nov. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Ennek a nőnek nincs semmi erkölcsi érzéke, azért nem hagyja ott, persze a fiúnak sincs!
nov. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azzal, hogy ő is szerető lett ahelyett, hogy elhagyta volna a párját, csak azt bizonyította, hogy ő semmivel sem jobb, mint a párja. Ezek után meggondolnám, hogy akarok-e vele komoly kapcsolatot.
nov. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem jönnék össze olyan lánnyal aki megcsalja a párját, ez gerinctelen. Mi a garancia hogy veled nem fogja ugyanezt megcsinálni? A külföldi “uj élet” meg semmivel nem lesz másabb ilyen téren, mint ha itthon maradnátok. Külföldön is élnek fèrfiak, simán megcsalhat ott is. Ez inkább karakter kérdése. Ha meg Azért akarsz külföldre menni hogy ne találkozhasson az exèvel, az sem egy okos megoldás, mert ha visszahúzza a szive, akkor meg chaten fogja vele tartani a kapcsolatot, az meg téged idegesítene.
nov. 11. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Volt ilyen de hiba volt. Nekem abból állt minden napom, hogy azon erőlködtem, hogy ne szeressek újra belé, ez csak szex stb. Majd ki is derült, hogy megcsalt a kapcsolat alatt, ez nem derült volna ki, ha szakítás után nem beszélünk újra. Na ennél a pontnál b.asztam ki.
nov. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Melyikkel?

Mert van egy seregnyi exem.

nov. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akivel a legtöbb időt töltötted és nehéz volt el szakadni tőle.
nov. 13. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!