Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek sem normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sem normális dolog ha egy év után sem tudom elfelejteni a volt párom?

Figyelt kérdés

Egy éve ért véget a kapcsolat, 1,5 évet voltunk együtt. Rengeteg csodás dolgot éltünk meg, senkivel sem volt olyan jó együtt lenni mint vele. Mások szerint a részemről egy ennyire intenzív szerelmet csak egy új szerelem tud elfeledtetni...


Szerintem nem teljesen normális hogy egy év után is rá gondolok állandóan...


2023. nov. 5. 22:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj arra, hogy miért lett vége.
2023. nov. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se normális. De ezen csak te tudsz túl lépni. Ismerkedni kell, nyitottnak lenni az új dolgokra. Biztos vagyok benne, hogy találsz valakit, aki majd segít túllépni ezen.
2023. nov. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintetek sem normális dolog ha egy év után sem tudom elfelejteni a volt párom?"


Ez mégis mit takar?

Mire gondolsz, mikor eszedbe jut?

Mert az nem feltétlen baj, ha néha eszedbe jut. Hogyan is tudnád elfelejteni, életed része volt.

Úgy, hogy soha többé ne gondolj rá, ilyen nincs, mivel az agy nem így működik.

Teljesen kitörölni sosem tudod.

Tehát milyen mértékben gondolsz a múltra?

2023. nov. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Normális, nem mindenki olyan beállítottságú hogy váltogatja a szeretteit, te ragaszkodóbb típus vagy mint az átlag.
2023. nov. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

én is hasonló vagyok de igyekszem tovább lépni, nem átlag az ilyen ember de semmi különleges.


én például pont ilyen emberekkel beszélgetek és az segít tovább lépni.

2023. nov. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Miért mentetek szét?
2023. nov. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én magam is ilyen vagyok, még csak hosszú kapcsolatnak sem kell lennie ehhez. Ha valakinél azt éreztem ő az "igazi" akkor rettentő sokáig gyászolom. Nem mondom, hogy normális, hiszen addig sem igazán tudok ismerkedni, haladni előre.
2023. nov. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

elsőő nagy szerelem után ezzel mindenki így van..." senkivel sem volt olyan jó együtt lenni mint vele"


Kérdés, hogy te egyáltalán túl akarsz e lépni rajta, vagy titkon reménykedsz, hogy hátha újra összejön és vársz vársz ameddig csak lehet....


Szóval szerintem te csak vársz , hogy mikor lesz változás mikor jön esetleg valaki, várod nap mint nap, hogy óóó gyere csoda kérlek gyere csoda...de nem jön.


Ha az ember csak ül a babérjain akkor nem sok minden fog változni...

2023. nov. 6. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 Igen sajnos a tény az, hogy nem szabad várni, álmodozni. Sajnos saját magam is hajlamos vagyok ebbe a hibába esni és ezzel elveszem magamtól az ismerkedés lehetőségét.
2023. nov. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Van olyan típusú ember, aki órák alatt, van aki napok alatt, és van aki hónapok vagy több mint egy év múlva tud tovább lépni. Természetesen szerintem az szeretett igazán akinek sok idő, de ez nyilván emberfüggő is valamennyire.
2023. nov. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!