Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért állít hazugságokat az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért állít hazugságokat az exem, miért lesz neki ettől jobb?

Figyelt kérdés

Közel 2 évet voltunk együtt, az utolsó hónapokban nagyon elromlott minden. Többször veszekedtünk annyira, hogy szakítással fenyegetett, meg én is mondtam, hogy tényleg jobb lenne, de amikor látta rajtam, hogy komolyan gondolom, akkor hirtelen cuki lett és megtett mindent, hogy kibéküljünk. 1 hónapja szakítottam vele, ő meg beadta a családjának és a barátainak (ők mondták), hogy ennek nem volt semmi előzménye, egyszer csak kidobtam, pedig ő mindent megadott nekem. De még engem is próbál ezzel átverni, hogy neki ez egyik napról a másikra történt, és hogy nekünk tökéletes volt a kapcsolatunk, és ő mindent megtett. Pedig ez nagyon nem igaz, rengeteget veszekedtünk, többször szóba került a szakítás, meg rosszul bánt velem és ezt mindig meg is mondtam neki. Azt mondta pont most akarta megkérni a kezem (a vicces, hogy én csak 18 éves vagyok). Ezt nem hiszem el neki. Aztán azt is mondta, hogy én első alkalommal, hogy összevesztünk dobtam ki. De ezt nem értem, nekem miért mondja, hiszen tudja, hogy tudom, hogy ez nem így van, hiszen végig ott voltam a kapcsolat alatt.


Mire jó ez neki? Egyébként mai nappal tiltottam mert még tegnap is írogatta a hülyeségeit.


nov. 11. 11:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Rád akarja fogni hogy te voltál rossz, te hazudtál stb. Ő egy angyal volt a kapcsolatotok alatt. Saját magát nem veszi észre mert ő az áldozat. Jobb másra kenni a hibákat, de amit írtál ( eljegyzés) jobb ha nem is került rá sor, milyen kapcsolat lett volna belőle!?
nov. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Légy boldog nélküle az jobban fáj neki.
nov. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mert a saját álomvilagaban él..
nov. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!