Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Veletek fordult elő ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek fordult elő ilyen “nyugalom” áhítat?

Figyelt kérdés

Elég nehezen es kesőre, 3 év utan sikerult lezarnom egy rossz kapcsolatot, ahol rengeteg lelki bántódás ért es lelki abuzus.

Emlékszem sok stressz, fájdalom es idegeskedés közben sóvárogtam a nyugalomra, arra, hogy egyedul vagyok es nyugodtan alszom es nem hív senki hogy hazudozzon es nem idegeskedek, hogy vajon épp most csal e a barátom vagy nem.

De nem sikerult szakítsak olyan könnyen, ahogy szerettem volna , mert függtem töle lelkileg. De emlekszem néztem az embereket, akik nyugodtnak néztek ki es irigykedtem, hogy en mikor érem ezt el....

veletek fordult elö ilyen?


nov. 11. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Amikor este beveszem a zolpidemet, akkor mindig rám száll a nyugalom :D
nov. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem az van hogy az exem után nem találok senkit aki olyan laza jofej lehet vele érezni bulizni tombopni és mindent.

És itt vagyok besavanyodva es offolom a sok incelz meg trogert.

És egyedul bulizom otthon miota vége :(

nov. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az első exemmel én szakítottam, és amikor meséltem másoknak, miért, akkor mindig megnyugodtam, hogy végre nem árthat nekem többet. Aztán a következő srác velem szakított, ott kellett több hónap, hogy nyugalmat érezzek, ez akkor jött el, amikor elmentem a barátnőmmel nyaralni és végre nem kellett senkit sem esténként felhívnom, nem hiányzott senki, pasizhattam nyugodtan.
nov. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Volt, ugyanezt éltem át férfiként a legutóbbi barátnőmmel, aki azóta hálisten már csak ex és végre nem is kommunikálunk.
nov. 12. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!