Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tehetném túl magam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tehetném túl magam a szakításon?

Figyelt kérdés
Sziasztok..úgy néz ki hogy ma véget ért az 1éves kapcsolatom. Rengeteget veszekedtünk, és nagyon megromlott a kapcsolatunk. Ha nem csináltam meg amit mondott vagy akár ki akkor én voltam a rossz. Anyumat is folyamatosan csak rossznak állította be. Én tegnap előtt feljöttem Pestre apámhoz, és mondtam neki hogy ma haza megyek hozzá. Viszont tegnap este össze vesztünk hogy mostanában folyamatosan csak apámhoz járok, szarok a fejére stb..ez amúgy nem így van mert minden egyes órában hívtam vagy írtam neki. Azt kell tudni hogy én nem rég ismertem meg a vérszerinti apámat de ez egy másik sztori. És azért járok mostanság gyakrabban hogy jobban megismerjük egymást. És miután tegnap össze vesztünk, elgondolkodtam hogy maradok itt még pár napot, hogy lenyugodjak. Reggel felhívtam és mondtam neki hogy még maradok kicsit Pesten. Erre csak annyi volt a válasza hogy akkor felejtsem el meg ilyenek..nagyon magam alatt vagyok, és hibásnak érzem magam, pedig csak apával akartam lenni pár napig..nem is értem hogy miért ilyen felfogása van. Elég gáz az ha valaki azért szakít a másikkal mert az apjánál van pár napot. Mindenért én voltam a rossz a szemébe, mégis nagyon szeretem. Reggel óta nem is keresett szóval nem tudom hogy mi van. Segítsetek mert nagyon magam alatt vagyok. Hogyan tehetném túl magam ezen az egészen?😔💔

nov. 11. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet más miatt szakított valójában, csak kereste a kifogásokat. Ennyi alapján még nem lehet vége egy kapcsolatnak
nov. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Említettem hogy ezek mellett rengeteget veszekedtünk. Minden apróságon. Megcsalásra nem gondolnék mert 0-24 vele voltam. Kegyetlen amit érzek most..
nov. 11. 21:17
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha zavarja, hogy nem vele voltál akkor azt gondolnám hogy szeret. Persze idétlen meg minden, de akkor miért zavarja az ilyesmi?


Viszont ha sok volt a veszekedés és ilyenek miatt kiakad, akkor mit szeretsz rajta annyira?


Ezt neked kell érezni, ha vége akkor idővel túlteszed magad. Találsz majd valakit aki tényleg szeret azért aki vagy és támogat is majd.

nov. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyből az exem jutott eszembe. Ha másokkal szerettem volna lenni(családtag, barátok) az volt a szokása persze menjek nyugodtan. Aztán 2 óra múlva ő már unatkozik, mikor jövök haza? Annyira rám volt ragadva hogy úgy éreztem megfojt. Aztán persze a sertodesek hada, meg a lelki terror. Az ilyen típusú pasikat később az elején szűrtem, nálam fontos a szabadság, hogy ha kedvem támad elmenjek apamhoz. Ez nem a szeretet jele szerintem, főleg hogy szidja Anyukádat is tehát nem is tisztel. Inkább a birtoklásé.
nov. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
jobb neked nélküle velem is ezt csinálta az exem, direkt fúrta a kapcsolatomat a szüleimmel! neked is ezt csinálja!
nov. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

kérdésre a válasz hogy mit szeretek benne..ő tud egy nagyon kedves és törődő személy lenni, nem tudnám elképzelni az életem nélküle. ő nekem az első, előtte nem volt kapcsolatom. sok mindenen át segített és ott volt mellettem a legrosszabb helyzetekben is. viszont nem értem miért baj neki az ha pár napot távol töltök. ha ő akar menni a szüleihez akkor nekem azt el kell fogadnom mert ha nem akkor azért vagyok a rossz. de nyilvan akar hányszor menni akart en nem tartottam vissza. viszont ha én szeretnék kimozdulni akkor egyből szakítás..teljesen nem értem de tényleg. ezenkívül veszekedünk azért apróbb dolgokon de azokat mindig tisztáztuk is.

egy részről hibásnak érzem magam mert nem mentem haza hozzá. viszont más részről így érzem jónak hogy maradtam, mert nem engedhetem azt ha fütyülnek akkor nekem egyből futnom kell. ezek ellenére nagyon hiányzik..pedig tényleg teljesen tönkre tett már lelkileg

nov. 11. 23:46
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak tippelem, hogy te vagy a lány ebben a történetben.

Egy mérgező kapcsolatban vagy, valószínűleg nagyon alacsony az önbecsülésed, kevés törődésért is borzasztó hálás vagy, és nem hiszed el, hogy ennél jobbat érdemelsz. Az exed egy kontrolláló, érzelmileg bántalmazó személy. Ha visszatekintesz az együtt töltött időre, valószínűleg úgy fogod látni, hogy voltak szép pillanatok, bár inkább az elején, viszont összességében sokkal több volt a bántás, a veszekedés. Keményen hangzik, de az lenne a legjobb, ha minden kapcsolatot megszakítanál vele.

nov. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
utolsó, teljesen igazad van.
nov. 12. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!