Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottunk, de nem fogadja el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk, de nem fogadja el?

Figyelt kérdés
Szakítottam a barátommal teljesen jogosan, de ő még mindig úgy tesz, mintha együtt lennénk. 1 hónapja már de még mindig az én képeim posztolja instán hogy “milyen szép barátnőm van” szövegekkel. Elmondtam neki szépen, nem is egyszer hogy hagyja abba. Letiltottam mindenhonnan, kamu facebookot is csinált és onnan irogat. A haverjainak is azt mondta hogy még együtt vagyunk. Mindenkinek megmondtam, hogy nem és ők is tudják hogy az exem nem százas… Nagyon elegem van belőle, mit csináljak? Nem száll le rólam.
nov. 12. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
29%
És mi mit csináljunk?
nov. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Fel kell jelenteni zaklatásért, és a képeiddel való visszaélésért.
nov. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudsz semmit sajnos, amit lehetett megtettél. Kérdés milyen képeket rak ki, mennyire intimek...az megrázza a sztorit és mélyebbre mehet, durvább esetben simán pl. feljelentésig.


Ha nem intimek, akkor szerintem nehezebb. Lehet jelenteni itt, talán leszedik: [link]


Egyenként lehet az összes ilyen fotót is, többeket megkérve. Az accountját is nyugodtan lehet telibe, mondván visszaél sok képpel.


Minden fotót törölj le vele, kirakhatod hogy szingli vagy, ne írj a sz-r fiókjainak amikről írkál (lehet jobb ha nem tiltod, ha ennyi idő után sem fogta fel, akkor ezzel sem adsz neki figyelmet; úgyis engedélykérésekbe rakja az üziket). Csinálj úgy mintha meghalt volna.


Tudom hogy irritáló, de nyugtasson a tudat, hogy kettőtökön kívül mást nem nagyon izgat kivel vagy együtt, vagy együtt vagytok-e még.

nov. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Majd elmulik nála.
nov. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmire sem reagálni
nov. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!