Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lesz ennek vajon meg jövője?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz ennek vajon meg jövője?

Figyelt kérdés

A párommal 4 év után szakítottunk meg februárban, ez elég hosszú sztori, de a lényege, hogy ő neki akkor nagyon sok minden volt az életében, és mindenre volt ideje csak rám nem, igazából együtt laktunk, vagyis hát én laktam nála, de már haza se járkált, bulizni járt, ahol sikerült is megcsalnia, kitudja hányszor, meg dolgozni, és akkor én mondtam ki, hogy legyen vége. Nagyon sokáig magam alatt voltam, mert tényleg nagyon szerettem, és ő volt az első igazi férfi az életemben, 2 hónapja szeptemberben újra kezdtük, mikor ő keresett meg engem, azzal, hogy helyre akarja hozni, már minden rendben vele, és kezdjük újra. Tényleg nagyon hitelesnek tűnt. Újra is kezdtük, majd a napokban megint szetmentunk, és a lemez ugyanez, semmire nincs ideje, ő meg élni szeretne, bulizni szeretne járni, nincs ideje parkapcsolatra. Ez számomra nagyon rosszul esett mert ebből megint az jött le, hogy hülyére vett végig. De még mindig annyira szeretem, hogy más mellett el sem tudnám magam képzelni es úgy érzem nem is fogom. Tudom, h ez nem a legegeszsegesebb. Most úgy mentünk szét, hogy bármikor szükségem lenne rá, nyugodtan hívjam, menjek át, és hogy majd ha meggondolja magát, akkor mindenképpen szólni fog, de neki most nincs ideje kapcsolatra. Fog ez változni valaha szerintetek, vagy engedjem el végleg? Ha utóbbi, azt hogyan tehetném ennyi emlék és szeretet után.

Koszi a válaszokat!



nov. 12. 23:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz, eddig sem volt. Te vagy neki a tartalék, ezért keresett meg megint szeptemberben. Kicsit összeszedi magát érzelmileg, majd máris megy tovább más nőket búbolni mert érzelmileg nem kötődik hozzád.

Lépj ki ebből a storyból mert csak pazarlod az idődet, elrabolja a jövődet, az esélyét hogy valaha is boldog lehess.

nov. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

" és mindenre volt ideje csak rám nem"


Ennél beszédesebb jel sose kelljen senkinek :) Hagyd a picsába, keress olyat akinek te is fontos vagy.

nov. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!