Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mikor leszek túl rajta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor leszek túl rajta?

Figyelt kérdés
Ma láttam az exem 2 hónapja szakított velem már jobban vagyok viszont ma láttuk egymást ès nem köszönt nagyon szeretett engemet de ma ahogy meglatott ugy ereztem mintha egy idegen lennèk ès láttam rajta hogy nagyon boldog. Felek megint összefutok vele.

nov. 13. 10:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez mindenkinél más... Velem is 3 hónapja szakított a barátnőm. Múlt héten láttam azóta először, már mással volt. Azt hittem szarul fog esni, de nem éreztem semmit. Szarj le mindent és csinálj olyan dolgokat, amiket szeretsz és akkor rájössz, hogy nélküle is boldog tudsz lenni. Nekem ez vált be
nov. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kiderult hogy barátnője van vagy valami olyasmi van ra esely hogy mar a kapcsolatunkban egyutt voltak?De semmi jel utalt ra hisz elaksrt velem mèg koltozni is es soha nem talaltam semmit a telefonjaban
nov. 13. 14:05
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem rosszbol, de nagyon hasonló helyzetben vagyunk. Mi is terveztük az összeköltözést már egy ideje. Nálunk két hete már kb megismerte. Elméletileg ameddig együtt voltunk nem volt semmi közöttük, de ez már rejtély marad.

Szerintem ha addig minden rendben volt és hirtelen szakított, akkor már megvolt neki. Legalábbis az én esetemben ez volt... Ha szeretnél róla esetleg beszélni írj nyugodtan, egy hajóban evezunk :))

(1. Voltam)

nov. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!