Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt már olyan veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan veletek, hogy egy kapcsolatotok őszinte testi-lelki összhanggal indult, mégis szakítás lett belőle? Mi történt és mennyi idő után?

Figyelt kérdés

nov. 13. 21:44
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Tehát az első néhány hónapban vagy akár évben szinte minden klappolt: közös életcélok, közös érdeklődés, sok-sok minőségi, együtt töltött idő, kielégítő szex, megfelelő kommunikáció. Ennek ellenére mégis szétmentetek? Mi történt, hogyan történt? Milyen gyorsan/lassan történt?
nov. 13. 21:46
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem majdnem mindenki elmondhatja magáról, hogy volt. :D :/
nov. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Azért szerintem a legtöbb kapcsolat úgy indul, hogy a rózsaszín köd miatt az ember nem lát tisztán és az esetleges nagyobb eltéréseket se veszi akkor még komolyan. Amikor viszont elmúlik a köd, a sok-sok eltérés tönkreteszi a kapcsolatot. Én viszont egy olyan helyzetet vázoltam fel, ami nem az illúziókra épül, hanem egy valódi testi-lelki összhangra, egyfajta lelki társra.
nov. 13. 22:08
 4/11 anonim ***** válasza:
67%
7éve tart rendületlenül eddig
nov. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szinte minden párnal így van.
nov. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
14%
Nem a kod runil el , ha nem a tiszteltet es a becsulet a masik irant , ez ami tonkre vag egy kapcsolatot . Udv szoros toku pista bà
nov. 14. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
32%
Hát olyan volt hogy nagy volt az egymásra hangolódás már az első üzenettől kezdve, egy hétig éjjel nappal beszéltünk, telefonon is, majd taliztunk, az első 3/4 órában csókolóztunk, másnapra is megbeszéltünk talit, minden nagyon jó volt. Azátn kiderült lassan, hogy elköteleződési problémái vannak, illetve neki is volt baja velem, úgyhogy hamar vége lett. Azért jó szar volt mert azt hittem ő tökéletes...
nov. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszi, bár ezt az utolsót én inkább csak fellángolásnak érzem.

Inkább olyan sztorik érdekelnének, amikor már megvolt az elköteleződés, jöttek a mélyebb, tartósabb érzelmek, így is minden klappolt, idővel mégis valami oknál fogva tönkrement a dolog.

nov. 14. 08:31
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
6 és fél év után, kb. utolsó év szenvedés. Sima elhidegülés és fokozatos eltérő életvitel miatt főleg. Amikor összejöttünk, akkor én még egyetemista voltam, és nyilván változtam, amikor elkezdtem dolgozni ahhoz képest, amilyen egyetemistaként voltam, mert az ember így érik. Ő meg egyre motiválatlanabb és punnyadtabb és otthonülősebb lett (én meg eljárósabb... de nem azért, mert olyan téren változtam, hanem mert ha lett volna pénzem, akkor többet eljártam volna egyetemistaként is pl. koncertre, színházba)... és az is zavarta, hogy én többet kerestem nála, de nem volt hajlandó elmenni ezzel pszichológushoz.
nov. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
66%

Nekem ilyesmi volt, de nem szakítottunk végül. Nagyon közel voltunk hozzá.


Boldog kapcsolatunk van, szeretjük egymást, nagyon jó a kommunikáció, egyértelmű az elköteleződés, közös célok, jó sex stb. Ez ment 1.5 évig (és tart még)


A szakítás azért következett volna be, mert megváltoztak a körülmények/célok. Távol kellett volna költöznünk egymástól. (Együtt élünk)


Egyelőre úgy néz ki sikerül megoldani, sokat dolgoztunk rajta, hogy mindenkinek jó legyen az új élethelyzet.

De nagyon közel voltunk a szakításhoz. Csendben, sírva váltunk volna el, támogatva egymást. Nehéz lett volna, hiszen minden tökéletes, szerelmesek vagyunk. Lelkileg eljutottam oda, hogy gyászoljam a kapcsolatot, de végül mégis megmenekült.

nov. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!