Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Előfordult már Ilyen helyzet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már Ilyen helyzet?

Figyelt kérdés

Amikor lógott a levegőben köztetek a szakítás lehetősége.


Miért volt és mennyi ideig volt ez az állapot?


nov. 14. 08:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ki miért akar szakítani? Megoldhatóak a problémák?
nov. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát volt párszor hogy húztam az időt igen. Vagyis húztuk. Egyet elmesélek. Tudtam már úgy fél év után hogy egyszer vége lesz de úgy igazán 10 hónap után kezdtem érezni. Anyám nővérem mondták hogy szedhetnék fogamzásgátlót én meg mondtam jaaaj nem akaroook de amúgy csak azért mert tudtam hogy bármikor vége lehet. Folyton veszekedtünk meg nagyon eltérő véleménnyel vagyunk az életről, ő mindig lenézett engem én meg felháborodtam rajta sokszor. 22 hónapot voltunk összesen együtt, azelőtt olyan 3-4 hónappal már fixen tudtam hogy vége lesz, mert egyik nap közölte velem hogy már nem szeret, na akkor akartam szakítani de megijedt úgyhogy visszavonta az állítását, és nem engedett el fizikailag a helyszínről amíg el nem játszottam hogy elhiszem neki hogy mégis szeret. Eközben egy másik sráccal elkezdtem beszélgetni meg flörtölgetni. Szex már kb nem is volt az exemmel, de ha igen akkor is az új srácra gondoltam. Majd szakítás előtt egy héttel találkoztam az exemmel és levágatta a haját, nem szólt előre és nem is tetszett, és valahogy így ábrándultam ki belőle. Vagyis ez csapott arcon. Még letoltam egy hetet vele de aztán kidobtam és még meg volt lepődve miközben ő is tuzdta hogy egy rakás szar az egész kapcsolatunk.
nov. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Most is ez van.

Pont most írtam ki róla egy kérdést, a szexuális életünk romokban van, de szerinte ez így jó.

nov. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Volt. Azért mert úgy éreztem, hogy felesleges vagyok a kapcsolatban. Olyan problémái voltak, amire nem voltam hatással és úgy tűnt, hogy semmi értelme annak, hogy együtt legyünk.


Hogy meddig tartott az egy jó kérdés, mert szerintem egy hosszabb folyamat volt, mire eljutottam arra a szintre, hogy ez tudatosult bennem. De sikerült megbeszélni és azóta is együtt vagyunk, mert ezen kívül soha nem volt komolyabb gond a kapcsolatban.

nov. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Elkezdett degradálni.

Olyat csinált a kapcsolatbol mikor nyeregben volt hogy én hálás lehetek azert hogy egyáltalán ő velem van, kis csicskának akart tartani meg olyat is mondott hogy inkabb szexkapcsolatban legyunk.


Rengeteget szenvedtem sirtam es akartam vissza ami volt hogy tegyük helyre tiszteljen. Kértem is de hódítottam csábítottam is. Lekezelt.


Elhagytam egy nála tizszer jobb pasiért. Akinek híre is van.

Na akkor hirtelen az exem tönkrement sírt padlón volt könyörgött h menjek vissza meg akart venni aztán zaklatott a szuleim is, rendőrnek is szóltam, és jelenleg 3 éve kapar és szenved.

Sajnos még mindig él:(

nov. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Folyt Exemmel a kapcsi 3 éves volt és kb 3 hónapig tartott a kapcsolat vége, az az időszak, amig sírtam mellette és a poklokat jártam meg es reménykedtem abban hogy helyreállitható. Mikor is 3 honap mulva vágta be hogy legyünk inkább szexkapcsolatban.

Ez egy szombat reggel volt.

Szombat dél körül majd belepusztultam ebbe hogy ez nekem az utolsó késdöfés volt vége van.

Szombat ejszaka felhivtam egy 10 éve nem látott spanom jön e velem inni mert szakitottam bulizni akarok es szétinni az agyam.

Azonnal jött ugy hogy 10 éve nem volt köztünk semmi még ismerosi kapcsolat sem.

Es 10 év alatt ő hires gazdag lett jókocsival ezer millio haverral aki után szaladnak a nők.

Buliztunk és aznaptól lestoppolt hogy az exemmel már tilos beszélnem ezentúl meg más pasikkal is, csak az övé vagyok. Aznap már vitt a szüleihez haverjaihoz mint a párját.

És imád rajong értem.

Az exemet meg bármikor agyonverné ha rám mozdulna.

nov. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
"aznaptól lestoppolt hogy az exemmel már tilos beszélnem ezentúl meg más pasikkal is" egyik bántalmazó kapcsolatból egyből fejjel a másikba... nagyon ügyes vagy...
nov. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem bántalmazó. Az előző sem az, csak ő meg csak el volt szállva magától hogy nyeregben van, aztán pofára esett.

Remélem elüti egy auto.

nov. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ja meg örüljön akkor a szexkapcsolatainak, ha már úgyis azt akarta a barom. Arra mindig talál p.nákat úgyis. Boldognak kéne lennie a logika szerint.
nov. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A mostani se lesz jobb... :D
nov. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!