Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek hogy ne szenvedjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne szenvedjek ennyire?

Figyelt kérdés
Október 29.-kén elhagyott a párom 9 év után. Talált magának valaki mást. Az új munkahelyén ismerkedtek meg. Azt mondja, már nincsenek felém érzései, elmondása szerint a nőt szereti, és hogy kizárólag érzései vannak, semmi nem történt. Össze vagyok törve. Darabokban érzem magam. Nem fogom keresni, de nagyon nehéz. Megszakad a szívem. Letöröltem minden fiókom az interneten, a vibert től kezdve mindent, ki tiltottam a telefonszámát is, nem azért mert keresne hanem hogy megtudjam állni én ne keressem.
nov. 14. 14:53
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan ebben a helyzetben voltam, csak Augustus 29.-en és szerencsére "csak" 3 év után. Annak ellenére, hogy csak 3 evig voltunk együtt rengeteg időt töltöttünk együtt. A semmiből bejelentette, hogy már nem szeret, mint kiderült egy hét múlva már a másikkal volt. Annyira össze voltunk nőve, hogy számomra csak ő létezett, elhanyagoltam a barátaimat is. A szakítás utáni első hét volt életem legnehezebb időszaka. Én is letöröltem mindenhonnan, hogy ne is tudjam nézni a képeit. Csak feküdtem, szüleimen kívül nem nagyon volt akivel ezt megbeszéljem, folyamatosan éreztem a hiányát. Aztán megkerestem a régi haverokat, elkezdtem kijárni velük. Ezen kívül ami hihetetlenül sokat segített, az volt hogy elkezdtem edzeni. Emberek között vagyok, ismerkedek és levezettem azt a feszültséget ami bennem volt. De a legfontosabb az, hogy tisztázd le magadban, hogy nem vagy hibás, nem vagy kevés, csak egyszerűen nem egymásnak voltatok "teremtve". Egy nap találkozni fogsz azzal, aki igazán boldoggá fog tenni (meg akkor is ha úgy érzed, hogy ő volt az).

Úgyhogy tényleg, fel a fejjel.


26f

nov. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!