Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerinte ez gonosz és aljas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinte ez gonosz és aljas volt tőlem, igaza lehet?

Figyelt kérdés
Barátnőm kiment dolgozni külföldre év elején és azóta nem volt ideje személyes találkozásra velem, ő nem jött, ha menni akartam csak 1 hosszú hétvégéje lett volna rám, minden projekt és feladat, meeting, nyelvtanulás fontosabb volt neki, szerinte az is elég hogy minden nap beszéltünk messengeren. Nekem most betelt a pohár és szakítottam vele és azóta minden vagyok csak rendes nem.
nov. 14. 23:02
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem mentél utána?
nov. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%

Miért érdekel egy olyan ember véleménye, akit majdnem kerek egy éve nem is láttál és nem vagy együtt vele?

Miért kéne az exedről jó véleményednek lennie? És fordítva.


Szard le, ha nem tetszik neki, hát nem tetszik, így járt.

nov. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Dehat meg csak tavkapcsolat sincs. Elteveszti a hazszamot de nagyon. Es meg ott parkoltatna, hogy nehogy sajat eleted lehessen.
nov. 15. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha neki egy kapcsolatban elég annyi, hogy minden nap messengerezzen, akkor legyen kapcsolatban a ChatGPT-vel, beszélgetni azzal is lehet...Nem értem, hogy mit problémázol ezen, hiszen gyakorlatilag feltett téged a polcra, mint valami befőttet, és úgy gondolta, hogy majd elővesz, ha szüksége van rád, a te igényeidet és személyedet meg teljes mértékben ignorálta. Pont lesz..nám ezek után, hogy mit gondol...
nov. 15. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor szitkozódni van ideje?
nov. 15. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nincs igaza. Ő csak rád fo
nov. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
gja.
nov. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Tom1122 ***** válasza:
Szerintem jól döntöttél,és a reakcióját nézve,amúgy jobban jártál így. Az ilyen emberek csak kapni akarnak,adni nem. Ha megszűnsz adni,te vagy a hibás,mert attól tartotta magát jó embernek,amit te adtál
nov. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem érdekelne olyan ember véleménye, aki egyéven át szrik rám.


Az első hónap végén megmondtam volna neki, vagy távkapcsolatban élünk, azaz látogatjuk ÉS hívjuk egymást, vagy ha ennyire nem érdekli, szakítok.

nov. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ő a gonosz.
nov. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!