Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért olyan nehéz elfelejtenem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz elfelejtenem?

Figyelt kérdés

Volt egy srác,nem is tartott sokáig csak 1 hónapig,de ameddig tartott az nagyon jó volt,pont olyan volt akire régóta vártam,nem csak külsőleg,de belsőleg is megfogott.Sajnos neki voltak gondjai a korkülömbséggel is meg a távolsággal,mert ő messze dolgozik és csak hétvégente tudtunk találkozni pár órára.Ő ezek miatt bizonytalan is volt,de azért éreztette,hogy akar engem.Aztán egyszer csak távolságtartó lett,már nem hívott telefonon,keveset írt üzenetet,kérdeztem van e baj azt mondta nincs csak sokat dolgozik,egyik este beszéltünk telefonon,megbeszéltünk úgy mindent azt hittem minden oké,aztán hétvégén megint nem keresett én írtam neki hogy akkor találkozunk e,azt mondta igen,de végül szakítás lett belőle.Még éjszaka írt hogy beszéljünk,meggondolta magát inkább szeretné folytatni és hogy fog majd írni,de aztán teltek a napok nem is keresett,én rá írtam hogy akkor mi van,de azt a választ kaptam,hogy ő sokat gondolkodott,és az lesz a legjobb nem folytatjuk.Ez már 1 hónapja volt,de én még mindig sokat gondolok rá,állandóan nézegetem instán,facebookon és arról ábrándozok hogy felhív,vagy ír,pedig tudom ha eddig nem tette,már nem is fogja.Egyébként van egy szórakozóhely ahova én is járok és ő is néha,jó őt látni olyankor,de mégis fáj hogy csak elmegyünk egymás mellett.

Az ilyet hogy lehet elengedni?

Olyan régen történt már velem ilyen,nem is gondoltam hogy valaki lesz még ilyen hatással rám.



nov. 22. 16:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne nézegesd az exed közösségi oldalait, mert ez csak fokozza a hiányérzetet, és így nem tudod, elengedni őt. Ha szükséges, töröld, vagy blokkold őt, hogy ne lásd a posztjait, vagy a képeit. Így nem fogsz állandóan arról ábrándozni, hogy mi lenne, ha újra együtt lennétek.
nov. 23. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!