Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Csúnya szakítás után pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya szakítás után pár hónappal később megbeszélt találkozás. Mi értelme van és miért van rá szükség?

Figyelt kérdés

Mindig foglalkoztatott a kérdés, hogy egy nem túl szép szakítás után, úgy, hogy a felek nem tartják a kapcsolatot, majd az egyik fél ír a másiknak, hogy találkozna és végül találkoznak, úgy, hogy akinek írtak már nem érez semmit és nem is akar békülni. Ennek mi értelme van? Én úgy gondolom, hogy az exemmel a szakítást követő pár hónapban semmiképpen sem találkoznék ha nem szeretnék tőle semmit, hiszen a sebek feltépésének szerintem semmi értelme nincsen. Még akkor is nemet mondtam ilyen találkozókra amikor már nem akartam semmit a másiktól, bár szívesen beszélgettem volna vele, de tudtam, hogy a másik fél még szeretne valamit tőlem. Direkt nem akartam vele találkozni, megkímélni az esetleges újabb csalódásoktól.

Miért csinálják ezt az exek? Ha nem akarnak a másiktól már semmit mégis találkoznak vele megbántva ezáltal a másik felet.

Férfiak és nők véleményére is kíváncsi lennék.


26/L



dec. 3. 09:37
 1/3 anonim ***** válasza:
67%

-Lezárják teljesen a kapcsolatot.


-Újra kezdeni.


-Szexre.


-Barátság.

dec. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Vagy ha van gyerek és az ex zsarolja hogy elpereli vagy másképpen akadályozza az életét hanem tart vele fenn kapcsolatot.
dec. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
32%
Ha nem
dec. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!