Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez gyerekes? Vagy inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez gyerekes? Vagy inkább érettebb?

Figyelt kérdés

Volt egy kapcsolatom, ami számomra érzelmileg a világ legintenzívebb érzése volt. Másfél év tömény szerelem, rajongás, boldogság, önmagam visszakapása.


Amilyen magasra vitt akkorát estem. Nem részletezem, végül úgy elbánt velem, amit a legmocskosabb legundorítóbb szappanoperába nem írnak bele. Szenvedtem is mint egy kutya.


De nem is ez a lényeg, hanem, hogy mai napig ha felemlegetem őt, nem tudok rá haragudni, és még mindig érző szívvel tudok neki hálás lenni.

Mert azelőtt egy olyan lelki gödörből húzott ki, hogy életemben nem tudtam, hogy ekkora boldogságban lehet részem. És belül valahol erre büszke vagyok, hogy megadatott, átélhettem, hozzá érhettem, érezhettem a szerelmet tőle... Még ha nem is volt igazi, kevés ideig tartott, de akkor és ott nekem annyira sokat adott, hogy ha találkoznék vele az utcán még mindig tudnék rá mosolyogni. Ha visszatekintek az életemre, egy hihetetlenül csillogó rózsaszín álombeli szakasznak látom a mi kapcsolatunkat.


Egyszerűen ez az érzés eltörli a haragot. Pedig nagyon durva dolgok derültek ki.

Nem érzek már szerelmet iránta, nem akarom visszakapni, másvalakivel van nem is szoktam utánuk nyomozni. Annyit tudok, hogy nemsokára megszületik a gyerekük.. Volt, hogy keresett, de semmilyen késztetést nem éreztem, hogy reagáljak... Szóval félre értés ne essék én úgy érzem tovább léptem lelkileg. Bár nem tagadom, látni őket fáj. De elfogadtam nyugodt szívvel.


De nem tudom mennyire normális, a barátaim hülyének tartanak, hogy én ennyire szeretettel tudok róla beszélni. És viszonylag elég sokszor eszembe is jut, felhozom példának, de csak azért, mert számomra ő egy fénypont volt. Egy olyan állomás az életemben ami eddig a leghatalmasabb érzést váltotta ki belőlem.

Ő tényleg olyan szinten megformált, hogy abból már a legdurvább módon sem tudott már elvenni.


Szerintetek nagyon gyerekes ez a felfogás?

Vagy inkább érett?

Próbálom magamat megfejteni illetve fejleszteni, de ezzel a dologgal nem is tudom mit kezdjek magamban. Én úgy érzem, hogy ez egy normális dolog, de ha nagyon beteg, akkor megpróbálom elnyomni és másképp gondolni.


dec. 3. 10:07
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Akkor lesz probléma ha lesz párod és hozzá fogod hasonlítani, ő vele is azt akarnád átélni, mint vele.
dec. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
31%

Ahhoz, hogy valakit kiemeljenek a gödörből, sok energiára van szükség, valószínű belőle ez a kapcsolat alatt kiveszett.

Pozitív emberként engem is lehúz sokféle ember, próbálok segíteni, de hosszabb távon nem megy.

Próbáld úgy fejleszteni magad, hogy kiiktatod a negatív dolgokat az életedből.

Persze, az ember az építő dolgokra szívesen emlékezik, érthető.

Különös mazochistának kell lenni ahhoz, hogy valaki élvezze a vacak állapotát.

dec. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kérdező.... ez a te megélésed. A dolgok amik történnek velünk, nem feketék vagy fehérek. Egy ember adhat nekünk jó, és rossz dolgokat is, ezt talán beláthatjuk.


" Én úgy érzem, hogy ez egy normális dolog, de ha nagyon beteg, akkor megpróbálom elnyomni és másképp gondolni."


Komolyan te nem érzed az iróniát abban, hogy van egy érzelmi megfejtésed a helyzet kezelésére - A LÉNYEG, HOGY NYUGODT VAGY -, erre elkezdenéd elnyomni és másként gondolni?? Azért mert... miért is? Mert random kommentelők, vagy pár ismerős, akik nem voltak ott a kapcsolatotokban, mondanak... valamit? Ennek mégis mi értelme van?

dec. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból mondom, hogy az elsőnek igaza van.

Nekem is volt egy lány az életemben, aki hihetetlenül boldoggá tett, viszont életem legrosszabb napjait is neki köszönhetem.

Nem szabad elfelejteni a rosszat és nosztalgiával visszagondolni, mert az sajnos sokszor tévútra tud vinni!

Ha tudnád hányszor újrakezdtem azzal a lánnyal és hányszor besz*ptam. Ő volt a gyengém. Ha előkerült, akkor a józanész ment is ki az ablakon.

dec. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!