Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért mond nekem ilyeneket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mond nekem ilyeneket?

Figyelt kérdés

A barátom sokszor mond nekem olyan dolgokat, amikkel megbánt. Most nem is olyan rég, azt mondta, hogy mással biztos jobb a szex, mint velem. Mondtam neki, akkor nyugodtan szakítsunk, nem kell együtt lennünk, de utána rávágja, hogy ő nem is komolyan gondolta.

Meg vagyok fázva, és este kicsit többször mentem ki a mosdóba, és azt mondta fogjam be a számat, és feküdjek le, vizsgáltassam ki magam, mert nem normális, hogy kifele mászkálok a mosdóba. Nem akartam őt zavarni alváskor, de úgy éreztem, hogy ki kell mennem, és igyekeztem csendesen kimenni. Azt mondta ő nem fog velem így élni, ha este sokszor kimegyek a mosdóba, türtőztessem magam.


dec. 3. 17:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy igazi seggfej te lány. Megkérdezhetem mióta vagytok együtt?
dec. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés nem az, hogy miért mond neked ilyet, hanem az, hogy minek vagy egy olyannal együtt aki szarba sem vesz és nem is tisztel téged.
dec. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért?

Mert egy érzéketlen oltári nagy bunkó.


Az a kérdés inkább miért vagy vdle ?

Miért tűröd ezt el tőle ?

Ne értékeld már magad le ennyire !

dec. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
*vele ?
dec. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy hülye.
dec. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Miért? Mert engeded.
dec. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
És Te úgyis mellette maradsz. Hát meg is érdemled.
dec. 4. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Már féléve is ezem vergődtél, mégis vele vagy.


De legalább már nem fog le, amikor pisilned kell - haladás. :D

dec. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kifelejtetted azt troll, hogy "azt mondta hogy kapni is fogok", ezt általában beleírod a kérdéseidbe.
dec. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!