Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mostanába fogtok szakitani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanába fogtok szakitani a párotokkal?

Figyelt kérdés
dec. 4. 22:03
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Nem
dec. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
3 hónapja dobott ki.
dec. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%
Nem
dec. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Igen. Ami nem működik kár erőltetni, s bánom hogy eddig vártam a döntéssel.
dec. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Már egy ideje tervezem.

N

dec. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen.f
dec. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%

1 hónapja mentünk szét. Jó hogy vége van és nem nekem kellett kimondanom a végső szót. Jól indult, de rá kellett jönnöm, hogy olyan más értékrenddel bírunk, hogy ez egy időzített bomba.

Az elején nagyon sok dolgot rá hagytam, nem veszekedtem, nem balhéztam, azt szerettem volna, hogy működjön, időlegesen működött is.

Most is van jelentkező, de egyik sem olyan akire azt mondanám, hogy ő az igazi, átmeneti meg nem kell.

dec. 5. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%
Igen, tervezem egy ideje. Sokáig küzdöttem, de eljött a pont, hogy feladtam. Nem ilyen életet képzelek magamnak.
dec. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Persze jön a karácsony, inkább szakítok minthogy ajándékot vegyek neki. Hülyeség még a feltételezés is hogy valaki időponthoz köti a szakítást. Ha most ért oda a kapcsolat hogy vége legyen most kell abbahagyni ennyi!
dec. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 tegert válasza:

Ha valaki szakítani akar, annak valójában már nincs párja. Ilyenkor a legtisztességesebb a szakítást minél gyorsabban és fájdalomokozás nélkül megtenni.

Miért került fel ez a kérdés?

dec. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!