Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ezt miért csinálhatta? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miért csinálhatta? Mit akart vele elérni? Érti ezt valaki?

Figyelt kérdés

Mint kiderült exem megcsalt fűvel fával, becsapott stb nem részletezem, nagyon elbánt velem, ráadásul azzal van együtt most akivel megcsalt. Azonnal összejöttek ahogy szakítottunk.


Mindkettőnél le vagyok tiltva mindenhol.


Már 3 hónap eltelt a szakítás óta, erre exem felkereste az egyik barátnőmet, hogy kitaláljon egy tök hamis ürügyet, amivel engem vont kérdőre, meg megfenyegetett meg ilyenek... Most mindegy, hogy mi ez az ügy, de bizonyítottan nem igaz és csak ő találta ki.

De nem engem keresett, azóta is le vagyok tiltva neki, hanem a barátnőmet, sőt azt kamuzta hogy engem akart felkeresni de nem ér el sehol. Ez nem igaz, mert mindenhol ő tiltott le.


Mi lehetett az oka, hogy most ezt megcsinálta? Egyértelműen nem az, hogy mi beszéljünk, mert nem engem keresett meg. Nem is az érdekelte hogy mondjuk mi van velem, mert ha feloldana látna. A barátnőm se érdekli, mert nem szereti a túlsúlyos lányokat.

De akkor mégis miért talál ki egy boldog párkapcsolatban élő ember egy tök fals sztorit, csak hogy "leb*ssza" indokolatlanul az exét aki teljesen békén hagyja?


Ja és egy 40 éves férfiról beszélünk...

A kapcsolatunk amúgy felhőtlen volt, nem veszekedtünk, nagy volt a szerelem, csak hát megcsalt... És nem csak testileg hanem érzelmileg is, mert szerelmes a mostani nőjébe.


(Nem fogok meglepődni ha nem igazán érkezik válasz, szerintem erre egyszerűen nincs válasz...)


dec. 4. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy ő azt hiszi, hogy amivel megvádolt, az igaz?
dec. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Pedig két opció kapásból is lehetséges.

Az egyik amit az #1-es is ír, hogy valaki bekavart, vagy félreértés történt, és tényleg ezt hitte. Akár ezt is történhetett ami, hibás válaszlépésként. Még ha teljesen etikátlan is a megcsalás, de van aki képes jogosnak véve megideologizálni bármilyen tettet, ha olyat hisz a másikról is pl.

A másik opció hogy megpróbál utólag is téged befeketíteni mindennel, magát meg áldozatnak állítani be. Így jogosabbnak adhatja el az egész tettét mások előtt is. Amiért megcsalt majd lecserélt egyből a szakítás után.

dec. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Számos oka lehet, de egy valamiben teljesen biztos lehetsz: NEM azért mert bármit is újra akarna kezdeni! Engedd el az exed.
dec. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
27%

Így keresd: nárcisztikus bosszú.

Meg akar semmisíteni. Ezeknek a fő belső rugója az irigység. Szadiznak és ott ártanak, ahol érnek.

dec. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen emberek. Exem azt terjesztette rólam, hogy megfenyegettem, hogy apámmal kiirtjuk a családját :D Ez úgy jött neki, hogy ő kezdett el engem fenyegetni, hogy megtalál és megver, amit elmondtam apukámnak (fiatalkorú voltam), ő meg mondta, hogy majd megvéd tőle, ezt mondtam exemnek, ő azt mondta, hogy jöjjön ide kitekerem a nyakát. Majd közösen a családjával eltervezték, hogy csinálnak egy ismerősükkel pár "szerelmes" fotót, hogy azt higgyem, jár valakivel. A nagynénje írt rám, hogy nézzem meg a képeket. Etette sütivel, meg megpuszilta az arcát, meg ilyenek. Majd kiderült, hogy ez tényleg kamu volt és csak miattam csinálták :D Ja meg azt is mondta, hogy alkoholista vagyok, mert néhány összejövetelen ittam, úgyhogy jött a fenyegetőzés, hogy elküldik a szüleimnek a részeg videóimat. Csakhogy ezek a videók nem léteztek :D Normális ember úgy fenyegetőzik, hogy elküldi egyből, hogy nézd, ezt fogom elküldeni. Itt meg direkt én kértem a videót és nem kaptam meg :D Illetve akkoriban nem voltam nagyon részeg, meg nem jártam szórakozóhelyre, a nagynéni meg azt mondta, mixer ismerőse csinálta rólam a videót, amin magamon kívül vagyok (már 28 éves vagyok és soha nem ittam annyit hogy magamon kívül legyek).


Beteg az agya a te exednek is, ennyi. Ja és nem boldog a párkapcsolatában, mert akkor nem foglalkozna veled.

dec. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!