Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ilyen üzenettel írt rám az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen üzenettel írt rám az exem. Szerinted van valami hátsó szándéka, vagy..?

Figyelt kérdés

Azt írta, hogy boldog karácsonyt kíván, és hogy még mindig folyton rám gondol, valamint utálja amilyen módon véget ért a kapcsolatunk, bárcsak máshogy történt volna (teljes mértékben miatta alakult úgy, ahogy). Azt is írta, hogy mindig különleges személy leszek az életében és reméli ez kölcsönös, valamint hiányzom neki.


Szerintetek ezzel a szöveggel csak boldog karácsonyt akart kívánni, vagy esélyes, hogy később bepróbálkozik, hogy helyrehozzuk a dolgainkat? Ő a férfi, én a nő.



dec. 25. 16:49
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Kb 3 hete szakítottam vele, azóta nem beszéltünk egy szót sem.
dec. 25. 16:49
 2/20 Kitana. ***** válasza:
95%
Szerintem ez volt a bepróbálkozás.
dec. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%
ingen ez volt a próbálkozás, lépjetek tovább ne maszatoljatok.
dec. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%
Nem is értem miért tartjátok a kapcsolatot. Ex, vége volt, kész. Biztos okkal lett vége.
dec. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
92%

Óóó szerelmem mindig te leszel az igaz szerelmem, ha egyedül leszek vagy magányos leszek, nem lesz barátnőm, vagy már oly régóta szexhiányom van remélem újra együtt lehetek veled...


Mindennél jobban szeretlek, ezt ne felejtsd el....ne felejts el mert ha nem lesz senkim akkor felkereslek mert te biztos leszel olyan hülye, hogy visszafogadj...

dec. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
29%
Szexre jó lennél még, de többre nem.
dec. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
#6 igen, te már csak tudod, hogy én mire lennék jó.😮‍💨
dec. 25. 17:37
 8/20 anonim ***** válasza:
19%

Mindenki egyetért, jó reggelt!


Ne én rajtam vezesd le légyszives azt, hogy szexről van szó egyesegyedül részéről feléd.


Miért tetted ki ha szereted? Miért nem kapcsolatban oldottátok meg a problémákat?



Nem fog megváltozni hirtelen, a problémák ott lesznek ugyanúgy.


Egyébként ha ő komolyan gondolná veled akkor biztosan azt mondta volna és nem búcsúzna el maga a kapcsolattól.


Mindaz amit mondott inkább búcsú, mint újrakezdés.

dec. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
86%
jaja, békülni akar
dec. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
#8 igen, mindenki egyetért veled, azért vagy 12%-on. Jó reggelt kicsim, ideje felkelni.🥰
dec. 25. 18:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!