Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tudom hogy ő nem tesz jót...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom hogy ő nem tesz jót nekem ,mégis vágyom rá. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Fiatal felnőttek vagyunk ,egyikünk élete sincs kialakulva még. Három évig voltunk érzelemhullámal teli kapcsolatban. Voltak kissebb nagyobb mosolyszünetek ,nagyja részét ő indítványozta. A kapcsolatunk úgy nézett ki hogy én voltam a csendesebb, visszahúzódóbb , viszont ha valami nekem nem tetszett akkor azt én őszintén leírtam. Ő pedig az volt aki nem tett semmit a kéréseimért, sokszor alapvető dolgok voltak ezek ,hanem inkább rendre megsértődött és folyton az volt a fejemhez vágva ,hogy nekem nem jó semmi. Amikor elegendő mennyiségű ilyen helyzet létrejött akkor jött a mosolyszünet, ezek után kikényszerítette belőlem azt hogy rákérdezzek hogy abbaakarja e hagyni vagy mi ez a pukkadás. Pár ilyen volt összesen ,de utána mindig visszataláltunk mindketten bocsanatot kertunk stb. De nekem et egy borzasztó stressz , ilyenkor kilókat fogyok, nem eszek nem iszok, hányingerem van, görcseim vannak, egyszóval az egészségemre káros. Most a minap egy ugyan ilyen helyzet lépett fel. Nem beszélünk ,de eljött az a pont hogy úgy érzem jobb lenne ha így maradna , borzasztóan fáj ez most és most is nagyon rosszul érzem magam ,fizikailag és lelkilek is. Viszont van rá esély hogy keresni fog, és tudom magamról hogyha keres akkor együtt is maradunk, a kérdésem az lenne hogy hogy tudnám megtartani ezt, hogy legyek határozott , hogy küzdjem le azt az énem aki a szép emlékekre gondol, és hogy ne menjek vissza ebbe az egészségtelen szituációba ,amiben igazából csak a magány, a kötődési kényszer ,és a figyelemhiány miatt voltam. Legrosszabb az egészbem hogy el tudta erni azt hogy en akkor is kedves legyek vele mikor o nagyon bunko és flegma. Most is megörülnék ha írna nekem , én is tudnék írni de egyellőre küzdök hogy ne. Az ész a szív ellen harcol nálam. Mi a véleményetek? (Nem gondolom hogy én tökéletes társ voltam, mindekettőnknek vannak hibái)

dec. 25. 23:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Magadat nézd, gyűjts erőt és ne vedd figyelembe bármit is mond, tiltsd le mindenhonnan és ha keresne zavard el.
dec. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"el tudta erni azt hogy en akkor is kedves legyek vele mikor o nagyon bunko és flegma"

Ha nagyon bunkó és flegma is tud lenni veled, akkor a helyedben semmiképp nem folytatnám vele a kapcsolatot.

dec. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia, kérlek tiszteld magadat és ne engedd, hogy lábtörlőnek használjanak. Tudom, borzasztóan fáj, hasonlón megyek keresztül és van egy 1 éves gyerekünk is.


Legyél határozott, mondj nemet és készülj arra, hogy a csillagokat is le akarja majd neked dumálni az égről. De nem szabad bedőlni.

dec. 26. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos azért nem egyszerű, mert nincs egészséges önbecsülésed és attól félsz, csak ő szeret és akar téged így. Nem lesz tőle jobb partnered és ő az életedben az egyetlen boldogság, még akkoris, ha fájdalmat okoz.Na ezeket a gondolataidat kell át alakítanod, amikor felbukkannak. Tudatosítanod kell, amikor válaszolni vagy meg akarod keresni, hogy mennyi rosszat tett neked, a rossz élményekre, emlékekre gondolj, amiket adott. Arra hogyha visszamész, csak egyre rosszabb és rosszabb lesz. Hogy nélküle jobb, mert most meg van az esélyed egy jobb kapcsolatra valaki mással. Egyébként ezekkel a sémáiddal jobb lenne valamit kezdened. Megismerned magad, hogy mit miért csinálsz legalább, hogy tudatosídhasd, hogy még egyszer ilyen kapcsolatod ne legyen.
dec. 26. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csak nagyon el vagyok veszve , magam vagyok a világban, tényleg alig volt valakim rajta kívül, borzasztó ürességet érzek. Megszakadtak a régi kapcsolataim .
dec. 26. 06:43
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát pont ez a baj. Én is így vagyok. Új kapcsolatokat kell lértehoznod, koncentrálni a hobbikra, önismeret, önfejlesztés. Lassan megy, de ha rájössz mit miért csinálsz , akkor van rá megoldás és nehezebb út, de sokkal jobban fogod érezni magad egy idő után. Ezt kell szem előtt tartani. Ne akarj kicseszni saját magaddal. Legbelül nem erre a kapcsolatra vágysz. Ez csak egy illúzió, hogy vele nem vagy egyedül.
dec. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Pedig tényleg úgy érzem hogy vele nem voltam egyedül, sok összetűzés volt ,mégis amikor jóban voltunk akkor volt egy társam , igaz hogy igy jobban belegondolva folyton éreztem hogy ennek vége fog lenni egyszer . Gyenge voltam véget vetni ennek , ő nem volt az, neki több barátja van , mégis van egy olyan érzésem hogy vissza fog jönni hozzám. Vegyes érzelmeim vannak , ha visszajön és visszaengedem tudom hogy ujra ez lesz. Azt sem szeretném hogy ilyen emberrel legyenek gyerekeim, mégis borzasztóan hiányzik nekem. Alig ismerkedtem előtte konkrétan ő az első nő mindenben az életemben. Szakításunk oka részben az is hogy felhozott témába egy olyan dolgot ami miatt nem tudtuk volna tovabb folytatni ezt a kapcsolatot külön szakadtak volna az útjaink, én erre kiakadtam ő pedig ezt úgy érzi mintha ez teljesen jogtalan lenne
dec. 26. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!