Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az exek miert akarnak mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exek miert akarnak mindig baratkozni?

Figyelt kérdés
A mostani exemmel meg sokaig joban maradtunk miutan szakitottunk, az is megesett hogy egyutt aludtunk, ezzel nem volt semmi baj, tudtunk hogy mar vege. Mikor lett neki egy fel eve baratnoje, azert ennek ellenere is elegge szomoru voltam, es ezt be is vallottam neki. Nyilvan o jott ezzel a jajj de azert meg baratok maradunk dumaval. Nem akartam dramaian lezarni, ezert nem mondtam hogy ne tartsuk a kapcsolatot. Aztan mar par hettel utana irogatott hogy hogy vagyok. Azt hittem erezni fogja egy ido utan hogy ennek mar semmi ertelme, de nem... Minimum havonta ramir hogy mizu, lassan es roviden szoktam neki valaszolni. Nagyon kivancsi voltam hogy ramir-e karacsonykor, mivel az utolso uzenetere nem reagaltam. Lattam 24-en, hogy kiirta a statusaba, hogy mindenkinek kellemes unnepeket meg jo pihenest stb. Üdvözlettel, xy. Nagyot neztem, mert ilyeneket nem szokott, aztan gondoltam, biztos berakott az ilyen tavoli ismerosok/rokonok listaba. Aztan kb. 24 ora mulva latom hogy azert ramirt privatba hogy boldog karacsonyt... Gondolom azt varta, hogy majd en irok neki eloszor, vagy nem tudom. Nem szeretnem neki megmondani, de alapvetoen nem nagyon vagyom arra, hogy keressen... Nem latom az ertelmet, kifejezetten rossz kedvem lesz tole
dec. 26. 14:43
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Meg akar tartani b verziónak, de esetleg most is lefeküdne veled.
dec. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert nehéz szakítani, és minden szalmaszálba bele akarnak kapaszkodni.
dec. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Mert nem akar elengedni. Szemét dolog ez a néha rám ír hogy vagyok dolog, mert nem engedi, hogy továbblépj. Ha szakít a barátnőjével, vagy csak unatkozik, akkor majd megkeres, és fontos neki, hogy te ne tudj 100%-ban továbblépni. Ezért kell az exet tiltani. A saját jól felfogott érdekedben, és mindegy, hogy ő ezen megsértődik, agy sem.
dec. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy tűnik, kérdező, hogy nagyonis érdekel az exed. Figyeled, mit csinál a közösségi médiában, lesed, hogy írt-e stb. Nem vagy te túl rajta...
dec. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Persze hogy nem vagyok tul rajta.. Irtam is hogy csak rossz kedvem lesz ha keres
dec. 26. 15:31
 6/9 anonim ***** válasza:
61%

Ez sokmindentől függ, mi pl 15 évig voltunk együtt, és ez idő alatt bizony nem csak pár, de egymás bizalmasai, legjobb barátai is voltunk.

Mikor szakítottunk, mindkettőnknek teljesen egyértelmű volt, hogy tartjuk a kapcsolatot, hiszen

1. Nem csak ketten vagyunk, mindkettőnk mögött ott a rokonság, mindkettőnknek vannak kapcsolatai a rokonságban

2. Attól, hogy teljesen elhidegültünk és nem akarunk szexelni, miért ne lehetnénk barátok, sőt új párjaink is elfogadják és szoktunk 4-6osban (gyerekeinkkel) közös programokat szervezni…

dec. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"sőt új párjaink is elfogadják és szoktunk 4-6osban (gyerekeinkkel) közös programokat szervezni…"


Tudnék mesélni milyen problémák és kötődési zavarok alakulnak ki emiatt a nagy haverkodás miatt a gyerekben. Most még nagyon menőnek meg liberálisnak tűnik a dolog gondolom, lehet vele villogni, hogy "látjátok, értelmes embereknél működik", aztán 20 év múlva a gyereked pazichoterápiára jár, de az már senkit sem érdekel..

dec. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%
Már miért kéne amiatt pszichiátriára járni mert a szüleiknek vannak barátaik… én sajnálom ha téged traumatizáltak, attól még nem minden ember egyforma.
dec. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

#6 Örülök, hogy nálatok ez bevált, de ez nem mindenkinél működik. Az új partner nem biztos, hogy el lesz ragadtatva, hogy az elődje ilyen mértékben része az életüknek. Én hasonló helyzetben vagyok, és bár tudomásul vettem, de ettől még nem tetszik. Egyet tehettem, hogy teljesen elhatárolódtam ettől, az összebarátkoztatási kísérletekre határozott nemet mondtam. Nyilván nem várhatom el, hogy egy sokéves "barátságot" felszámoljanak, de ne várja senki, hogy én ebben részt vegyek.

N

dec. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!