Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi miatt értek véget az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi miatt értek véget az eddigi kapcsolataid?

Figyelt kérdés

dec. 27. 08:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Az első megcsalt. A második nem tudta megmagyarázni, csak szakított. A következő a féltékenykedésem miatt dobott. A legutóbbival én szakítottam, mert megmondta, h soha nem fog tudni belém szeretni. Volt pár köztes kapcsolat, de azok jelentéktelenek.
dec. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Az egyikkel én szakitottam mert nem tudtam beleszeretni. A másik egy érzéketlen gyökér volt, elment bulizni aznap amikor egyik családtagom elhunyt, ahelyett hogy mellettem maradt volna.
dec. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
49%

Rendszerint miattam, mert túl sok szexre van szükségem (férfiak szerint).

Pedig akikkel eddig együtt voltam ők csak minden másnap akarták.

dec. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%
Kirúgtak
dec. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
51%
Túl sok féltékenykedés, a másik random lesmárolt valakit előttem játékból, kiborultam neki, féltékeny voltam, utána megfenyegetett hogy emiatt öngyilkos lesz és ezért szakított velem :) a következővel rájöttünk, hogy térjünk vissza a barátságra, mert akkor jobb volt.
dec. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Meguntak, találtak jobbat. Én nem vagyok érdekes, sem jó nő, így csak addig szoktam kelleni, amíg nincs a láthatáron olyan, akire vágynak és akivel össze is tudnak jönni. Addig "a semminél ez is jobb" alapon beérik velem.
dec. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Az első pasim egy toxikus bántalmazó volt (nem fizikailag), a második fiatal és kalandvágyó, a harmadik egy nálam jóval idősebb egyedülálló apuka, ő félelemből üldözött el (megelőzve, hogy én hagyjam el), a negyedik egy önző és egocentrikus "kisfiú", az ötödik meg egy pszichésen súlyosan sérült pasi.
dec. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Az első és a második kapcsolatomban elhagytak.

A lányom apjától én költöztem el,mert olyan távol voltunk már egymástól,hogy nem lehetett és igazán már nem is akartam megmenteni a kapcsolatot.

Az utolsó pedig fél éve ért véget,a párom meghalt.

dec. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Első kapcsolatomban bevallotta hogy más nőkre vágyott, de meg akarja javítani (természetesen szakítottam, nem is tudta volna ezt megjavítani). Egyébként kár érte, már nem szeretem, de jó ember volt. Nem volt lángoló szerelem, pont emiatt is ment tönkre.


Második, csak ismerkedés, nem kapcsolat indoka egy gyönyörű és tényleg varázslatos ismerkedés után: túl rendes és törődő vagyok ahhoz képest amennyit igényelne. (Vicc hogy fél évig ezalatt fizikailag itt se voltam). Megkeresett azóta, bár sose mondta ki, szerintem megbánta.


3. Mostani: berögtönzött kondi mánia, ijesztően kettős személyiség, labilissá tett,folyamatos csesztetés az ideálképére. + irdatlan sokat veszekedtünk. Nem bírtam már, megfulladtam. Véget vetettem neki



Kb ezek voltak több hónapig elhúzódóak, a kapcsolatom több mint egy éves volt

A többi felejthető

dec. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Első: Erősen nárcisztikus, nőgyülölő volt. Háromszor dobott ki hülye indokokkal, és végül már én nem bocsátottam meg neki. Állandóan olyan dolgokat hallgattam tőle, hogy ,,egy nőnek a konyhában a helye", meg ,,Nem lesz soha xy dolgod", stb. Lenézett, meg ilyesmi. Elegem lett.

Második: Elvárta, hogy én tartsam őt. Dolgozni nem volt hajlandó, én dolgoztam 12 órában + elvárta azt is, hogy utána is, meg anyuci után is én takarítsak munka után, és brutál retkes, igénytelen lett amint összeköltöztünk.

Harmadik: Rendes srác volt nagyon, de mentális problémákkal és pánikbetegséggel, és ez mindenre kihatással volt. Sajnos nem bírtam mellette már, mert kimerítettek az állandó rohamai, meg megmutatkoztak a mentális bajai, stb. Sajnáltam, de tényleg már teljesen magamba fordultam ezek miatt kb, és úgy éreztem hogy a saját egészségem kárára megy ez a kapcsolat.

Negyedik: Brutál szerelmes voltam. Megadtam neki mindent, de lecserélt egy 16 éves tini pi csára, akit végig dugott az egész megye kb(én akkor már 20 éves voltam).

Most meg évek óta szingli vagyok.

dec. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!