Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan reagálsz arra ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálsz arra ha valaki egy hosszútávú kapcsolat és összeköltözés után szakít veled?

Figyelt kérdés
Te szereted őt, rajta már látod, hogy teljesen visszautasító irányodban. Rossz volt az utóbbi pár hétben a hangulatotok, de arra nem számítottál, hogy lelép tőled.
dec. 27. 16:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Most ki az, akit ez nem torne ossze? Hatalmas pofaraeses.
dec. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Óriási pofára eses igen, de legalább nyugtasson a tudat, hogy nem pazarolja az időd tovább. :( Hidd el, találsz olyat, aki tovább marad!
dec. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Valamik az összeköltözés után derültek ki? Emiatt volt?
jan. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

"Rossz volt az utóbbi pár hétben a hangulatotok, de arra nem számítottál, hogy lelép tőled."

Mit gondoltál, meddig mehet még a kapcsolat rossz hangulatban? Nem is beszéltetek, nem tudtátok, miért, és nem kerestetek megoldást?

jan. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mennyi az a pár hét? Hasonlóban vagyunk mi is
jan. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Az összeköltözés annyiból volt sikertelen, hogy végül én kb magamra kellett vegyem a háztartást a munka mellett, mert ő hétköznap tanult, hétvégén a legtöbb alkalommal dolgozott. Talán egyszer tehettem erre megjegyzést, hogy ez nagyon a nyakamba szakadt. Viszont tudtam, hogy nagyon kevés a szabadideje, ezért megtettem, amit tudtam. Aztán megkaptam a végén, hogy neki nem ez a fajta gondoskodás kellett volna, hanem az, hogy akár itthon, akár máshol többet szórakozzunk, aktívabbak legyünk. Mai napig nem érzem fairnek...ahogy egy anyukának nincs ideje a munka meg házimunka után szórakozni, úgy nekem sem volt már se időm se energiám. Úgy gondoltam, hogy neki se lenne a jelenlegi helyzetében. Szerinte csak végletekben tudok gondolkozni, apró dolgokat megtehettem volna...


Ez a pár hét kb 3-4 hetet jelent. Amikor már éreztem, hogy nagyon feszült valami miatt. Úgy gondoltam, hogy nem miattam, hanem a tennivalói miatt, tévedtem. Azonban én ezt a pár hetet nem gondoltam volna vízválasztónak több év együttlét után. Sokaktól megkaptam, hogy egy harmadik fél lehetett a háttérben, tagadta, illetve nem is érzem magam tőle jobban ha erre gondolok hogy így lehetett esetlegesen, ezért próbálom is elásni ezt magamban.


Beszélni beszélgettünk. Sokszor kérdeztem, hogy hogy van. Ezzel kapcsolatban viszont egyszer sem nyílt meg, már csak akkor amikor el is ment.

jan. 3. 22:19
 7/14 A kérdező kommentje:
Illetve még akkor sem, már csak azután chatben.
jan. 3. 22:20
 8/14 anonim ***** válasza:

Mintha exemet hallanám. Őt teljesen meglepte, hogy kidobom.


Ha kicsit is figyelt volna rám, tudhatta volna, hogy nem maradok egy fstengerben, ami szerinte amóúgy "tök jó" volt.


Nem volt az, szóltam, mondtam - nem is érdekelte, mit beszélek, utána meg lesett, hogy miért szakítok vele :D Atyaég...

jan. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Olyan érdekes tényleg mikor meg se hallják mit beszélsz. PL, exemnél is, elmondtam szépen az alapvetéseket velem kapcsolatban, és aztán még vagy 20-szor, és még utána is azokat kérte rajtam számon hogy ja hát ő azt hitte hogy máshogy van. A páromnál meg az a jó hogy figyel rám, ez tök jó néha még mindig meglepődök a figyelemzavaros exek után, hogy lehet hogy valaki képes megjegyezni amiket mondok. Nem tudom olyan mintha elmondom pl hogy a valamilyen kaját szeretem, mondjuk valami mást meg nem, és akkor reménykedik benne hogy mégse úgy van, vagy nem tudom de mindig visszatért nullára mintha nem mondtam volna semmit. És ez kb mindenben így volt. Pár dolgot megjegyzett de azt meg úgy emlegette mintha valami csodabogár dolog lenne amit szeretek. Pl: elmondom 8 órát szeretek aludni. 8 órát, de miért nem 6-ot. Miért nem 5-öt. Miért nem 6 és felet. Miért nem 2-t. Stb.
jan. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hát akkor megnyugodtam. Úgy gondoltam, hogy nincs nálam nagyobb csicska, de kiderült, hogy mégis vannak, akik azonnal pattognak a hercegnőknek. Majd találtok bennük is hibát amiért repülhetnek.
jan. 4. 19:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!