Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Randizzak az exem mellett?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizzak az exem mellett?

Figyelt kérdés

Most még az exem, de holnapra valószínűleg újra a párom lesz. Kb. 1-2 hétig, aztán újra szakít majd, ahogy évek óta teszi ezt újra és újra.


Nagyon szeretem őt, vele akarok lenni. Elviselem a tudatot, hogy bármikor újra szakíthat. Rövid ideig azt is, hogy külön vagyunk.


De fel akarok készülni arra, hogy túl sokáig utasít el, vagy végleg távozik mással.


Alapból másra se nézek. De ezen a ponton úgy gondolom, hogy amikor épp nem vagyunk kapcsolatban, akkor randiznom kellene mással. Kalandok kizárva. Komoly kapcsolatot akarok.


A lehetséges új partnereket őszintén tájékoztatnám a helyzetről, előre. Nem akarok senkit váratlanul faképnél hagyni, amikor visszafogad az exem. Sőt, beszélgetni se, amikor épp kapcsolatban vagyok. Csak amikor úgy tűnik, hogy nem fogad vissza az exem. És ha ez időben kialakul valami biztonságot ígérő, akkor az exem legközelebbi szakításakor jelzem neki, hogy ha tényleg szakít, akkor most nem fogok visszajönni. És akkor összejövök azzal, aki előző "szingliségemkor" biztonságot ígért. És tényleg végleg lemondok az exemről.


Senkinek sem akarok ártani, csak egy minimális biztonságot akarok magamnak. Hogyan intézhetném korrektebbül, van etikusabb megoldás? Az exem kell, de ha én neki semmiképp, akkor valaki más. De már a gondolattól is hűtlen árulónak érzem magam, jobb megoldást keresek.



dec. 28. 07:06
 1/10 anonim ***** válasza:
67%

Ha velem szeretnél randizni akkor csak nyugodtan.

Ha én nem válok be mehetsz tovább nyugodtan, határ a csillagos ég.

dec. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

#1: 😄


Szerintem inkább azon kellene fáradoznom, hogy a magány során rájöjjek, hogy miként lehetne szakadás mentes a párkapcsolatom az exemmel. De megbénít a magánytól, a kilátástalanság, illetve bizonytalanság. Le kellene győznöm ezeket az érzéseket, és bátran vállalni azt, hogy az exem visszaszerzéséért tett erőfeszítéseim kudarccal zárulnak. Hiszen egyelőre a társamnak érzem, nem tekinthetek másra, hiába dobott el, ez valószínűleg csak kínzás, nem végleges lemondás rólam. Igen, mással ismerkedni rossz ötlet, azzal csak a békülési energiámat pazarlom. Új társat keresni majd akkor helyes, ha legalább egy hónapig eltaszít az exem. És akkor már nem szabad az exem után nyúlnom, csak újat keresni. Egyszerre egy. Így helyes, hiába nehéz.

dec. 28. 07:16
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ilyen ex csak szamár lenne mig nincs ló. Aktivan keresnék mást es amig a másik hezitál bizonytalan addig az ex lenne.
dec. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, komoly kapcsolatod így nem lesz mással.
dec. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
Kérdező emlékeztetsz az exemre,de nagyon🤦‍♀️😌
dec. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ez olyan "ajánlat" részedről, amit magára valamit is adó ember biztosan nem fogad el. Ezzel csak hasonló idiótát találsz, mint a mostani, inkább maradj csak a jól bevált kínzódnál.
dec. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Noren1989 ***** válasza:
100%

Háááát, én keresnék mentálhigiénés szakembert a helyedben.


Vagy szégyentelenül hülye vagy, vagy függő.


Hány életed van, hogy erre pazarlod el?

dec. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondjuk nem értem miért jó kinlodni..meg azt sem hogy lehet így élni😄🤣 fura gondolkodásmód,hidd el.Tanacsom légy tisztában önmagaddal,ha már 1x eltaszitott az exed hagyd a fenébe és magadra koncentrálj!!Mindenki megérdemli a boldogságot,persze kérdés milyen áron.
dec. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Egészségtelen párkapcsolatban élsz, egészségtelen mentalitással. Szakítsatok végleg vagy próbáljátok végleg rendbe hozni (párterápia, pszichiáter) ha fontos MINDKETTŐTÖKNEK. Szakítás után NE próbálj meg azonnal új kapcsolatba kezdeni, hanem tedd rendbe a katyvaszt, ami a fejedben a párkapcsolat címszó alatt szerepel, ehhez javaslom szakember segítségét igénybe venni, mert láthatóan neked ez a természetes.
dec. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Inkább szakíts végleg Te!
jan. 3. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!