Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Érdemes lehet újrakezdeni? És...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lehet újrakezdeni? És ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés

Két hónapja szakítottam a barátommal, mert valamiért nem tudtam őt már annyira szeretni, mint korábban, es ez annyira frusztrált, hogy inkább kiléptem a kapcsolatból. Meg a végére szexuálisan sem vonzódtam már úgy hozzá. Tudom, ez eléggé mondva csinált kifogásnak hangzik, én magam sem értem, hogy hogy alakult ez így, meg, hogy mit isbérzek, vagy mit nem érzek, de nagyon kényelmetlen volt ez így nekem. A szakításra is nagyon nehezen vettem rá magam, mert mindezek ellenére szerettem még őt, sőt még most is szeretem. Gyakran el is gondolkodom rajta, hogy újra kéne kezdenünk, mert egyikünknek sem lett jobb így külön, de van egy ilyen érzés bennem, hogy mivel eddigi életemben ez volt a legnehezebb döntésem, nagyon nagy csalódásként, kudarcként érne, ha kiderülne, hogy ez rossz döntés volt, és egy újrakezdéssel pont ezt bizonyítanám be magamnak. De közben meg úgy hiányzik, hogy ha meglátok valakit, aki kicsit is hasonlít rá, rögtön odamegyek, hogy megnézzem, tényleg ő-e az. Talán úgy tudnám megfogalmazni a dilemmám a legjobban, hogy úgy érzem, vissza kéne mennem hozzá, de úgy gondolom, hogy nem lenne ez jó ötlet.

21/N



jan. 9. 06:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
57%
Hulyeseg, lepj tovabb. Ami nem mukodik 1000 szazalekon, azt el kell dobni, lesz jobb. Semmi fele kudarc nem volt, az ember keresgel, amig meglesz az igazi.
jan. 9. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%

0 érzelmi intelligenciával én is annyit mondanék, mint az 1-es, akinek kb semmit nem jelenthet egy ragaszkodás, szeretet..

Én azt mondom, minden kapcsolat fellángolással kezdődik, és ez nem tarthat örökké, végül marad a megszokás, szeretet, összetartás.

Nem lehet folyton a szerelmet, a max fordulatot kergetni, vannak ilyen emberek igen...az életében 68348923765 darab kapcsolattal.

jan. 9. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
70%
Ugyanoda futna ki a történet. Most ért egy kis veszteség, mert egyedül maradtál, de ha újra együtt lennétek, akkor ugyanúgy raunnal, mint előzőleg.
jan. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
69%
Nem.
jan. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%
Én azt mondanám nem kell rögtön visszamenni hozzá de beszélni nem ártana róla. Beszélgetésben még nincs semmi rossz, és talán tisztább képet kapsz kettőtökről ha őt is meghallgatod.
jan. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szoktatok még találkozni beszélni?
jan. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Azóta nem találkoztunk, de beszélni szoktunk egy-két hetente.
jan. 9. 14:05
 8/16 anonim ***** válasza:
Van valakije?
jan. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nincs, és ő saját bevallása szerint nyitott lenne az újrakezdésre.
jan. 9. 14:30
 10/16 anonim ***** válasza:
82%

Akkor egy próbát megér.

Ha mindketten akarjátok.

(Legyetek boldogok! 😊😇 )

jan. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!