Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Minden esetben gáz online...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden esetben gáz online vagy telefonon szakítani?

Figyelt kérdés
Platformtól és nemtől függetlenül értem a kérdést.
jan. 9. 16:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem az ha képes lenne bezárni, megölni és ilyenek.
jan. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
74%

Régen sokáig azt preferáltam, hogy ha tegyük fel nem volt egetverően nagy probléma kicseszés a kapcsolatban, akkor személyesen szépen váljunk el...


Aztán ahogy teltek az évek rájöttem, hogy teljesen felesleges.


A végeredmény a lényeg, az pedig minden esetben ugyanaz...hogy vége.

Azért meg felesleges utazni és felesleges személyesen a másik idejét rabolni,

És lehet h tovább tartana, vagy ha olyan a fél könyörögne....szóval élőben talán még rosszabb is.


Na mindegy, szóval véleményem szerint elég telefonon.

jan. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
Nem, azért van pár eset, amikor érthető. Pl. jogosan fél, hogy ha szakít, akkor bántaná a másik vagy mondjuk távkapcsolatban vannak és nem tudná élőben megtenni még sokáig és nem akarja addig halasztani. Meg ilyen esetben amúgy is furcsa lenne, hogy utazik egyikük egy csomót, majd ha szakítottak, akkor megy is haza.
jan. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%

Nem.


Velem szakítottak így, de távkapcsolat volt. Így felesleges lett volna utazni egy ilyenért..


De nyilván ha a távolság nem akadály akkor gáz.

jan. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
72%
Telefonhívásban szakítani szerintem nem gáz, chaten annál inkább. De ez saját vélemény.
jan. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Tavkapcsolatban nem.
jan. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha a személyes találkozó nem, vagy csak nagyon körülményesen oldható meg, akkor szerintem belefér. Engem anno egy levélben rakott ki a barátnőm 1994-ben, hosszú levél volt, sok mindent leírt, nem volt vele problémám. Ha SMS-ben tette volna mindezt az jobban zavarna.
jan. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
89%

Alapjáraton gáz, mert gyávaság nem szembenézni de van néhány eset, amikor nem hogy érthető, hanem a szükség is sajnos megkívánja:


Néhányat 1-7-ig előttem leírtak (tehát eddig mindenki), de pl. amikor a szakító tudja, hogy a szakított bosszúból olyan helyzetbe hozza, hogy elkezd hangoskodni, hisztizni nyilvánosan, úgy, hogy a vadidegen járókelők, vagy ha beültek valahova, a többi vendég bevédjék, vagy ami mégjobb. Úgy csinál mintha bántani akarja a szakító, hogy aztán jól meg is verjék.


A másik, amikor szintén érthető (ez velem is megtörtént), hogy ugyan személyesen akar szakítani, de úgy felidegesíti telefonon vagy messengeren vagy akárhol, ami nem élő, hogy dühében ott mondja ki, ahol beszélnek.


Na azt hiszem ezekre nem lehet mondani hogy gyávaságból kerüli a személyes szakítást.


Szóval az ilyen kis sértett pszihók meg "játékosok" miatt már egyre kevésbé gáz nem élőben szakítani.

jan. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
22%
Besz.ri mutatvány - ha valaki telefonon, vagy chaten közli azért egy könnycseppet se morzsolj el!
jan. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
40%
Nem tudtad megszívatni személyesen, aki online kidobott, mi? ;)
jan. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!